Росія ніколи не озиралася на людські втрати. Вона керується принципом "бабы еще нарожают" - Мирослав Гай про тривожний сценарій для України (відео)

Заяви про те, що РФ "ніколи не поткнеться, тому що понесе непорівнянні втрати", не витримують критики. Ми живемо поруч з архаїстичною авторитарною диктатурою, яка несе загрозу людству і, в першу чергу, нам, бо ми у них на кордоні, відзначив офіцер.

Мирослав Гай. Фото:скрін відеоКремль ніколи не ставив високо цінність людського життя, завдяки чому за радянських часів з'явилася фраза "Бабы еще нарожают". Це є ще одним доказом того, що агресивній Росії не можна довіряти - вона представляє собою небезпеку не тільки для України, але і для всього світу. Таку думку в ефірі Обозреватель.LIVE висловив ветеран війни на Донбасі, офіцер запасу 95 омбр ЗСУ, керівник благодійного фонду "Mir & Co" Мирослав Гай, передають Патріоти України.

Він з іронією відгукнувся про тезу щодо того, що РФ не почне проти України новий наступ. "У нас тут і так кожен день перестрілки, війна, по сотні обстрілів", - сказав Гай.

Заяви про те, що РФ "ніколи не поткнеться, тому що понесе непорівнянні втрати", відзначив офіцер, не витримують критики. За його словами, так говорити може тільки здорова людина з нормальним мисленням.

Однак Росія завжди з готовністю йшла на людські жертви заради досягнення своїх цілей, підкреслив ветеран АТО.

Як приклад, він навів Першу світову війну, коли Російську імперію не зупинили колосальні втрати в живій силі. Точно так само в СРСР життя солдат не цінувалося, чим і пояснюється 40 млн загиблих під час Другої світової війни, заявив Гай.

"Росія ніколи не озиралася на людські втрати. Якщо потрібно, вони вб'ють мільйон людей. Головне, їм на цій війні вирішити свої інтереси."Бабы еще нарожают"", - пояснив він.

"Для нас це проблема. Ми живемо поруч з архаїстичною авторитарною диктатурою, яка несе загрозу людству і, в першу чергу, нам. Тому що ми у них на кордоні", - додав Гай.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Час позбавляти недоімперію її годівниці: "Росія експортує Чорним морем мільйони тонн нафти на місяць", - Андрій Клименко

неділя, 1 жовтень 2023, 8:11

"Якщо росія на початку великої війни експортувала через Чорне море приблизно 3 млн. тонн сирої нафти на місяць, то зараз вона транспортує, був максимум три місяці тому, – 5 млн. тонн. Крім того, в них на початок великої війни було 2,5 млн. тонн на міся...

Обстріли окупантами певних міст та імітація наступу: Експерт назвав сценарії війни в Україні взимку

неділя, 1 жовтень 2023, 6:24

Взимку росіяни будуть продовжувати здійснювати обстріли енергоінфраструктури, прикордоння, Херсона, Запоріжжя, Кривого Рогу, Краматорська, а також можуть вдаватись до імітації наступу. Але для України з боку західних партнерів, ймовірно, буде розширена...