
Курт Волкер, спеціальний представник Держдепартаменту США щодо України, на Брюссельському форумі заявив, що молоде покоління українців для Росії остаточно втрачене, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.
"Вони сприймають Росію як агресора та окупанта", - заявив Волкер. "Росія хотіла б бачити в Україні проросійський уряд і відновити те, що вона сприймає, як "нормальну ситуацію". Але, напавши на Україну, анексувавши Крим та продовжуючи окупацію її сходу, росіяни вчинили протилежне й отримали більш об’єднану, більш націоналістичну й орієнтовану на Захід та антиросійську Україну. Цього ніколи раніше не було", - додав чиновник.
"Тож, якщо Росія хоче досягти своїх цілей у намаганні вплинути на Україну та наблизити її до себе, то починати їй слід з виведення своїх військ зі Східної України", – зазначив Курт Волкер.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...