"Росіяни точно усвідомлюють свої цілі - знищити все, що не є російським", - політолог

Вони прекрасно розуміють, що це доведеться робити через велику кров і жертви, тільки воєнними методами, що живих українців "звільнити" вдасться небагато, але їх така картина цілком влаштовує.

Сємьон Багдасаров. Фото: скріншот з відео.

"Вчора на ефірі в Соловйова на "Россия-1" директор "Центра изучения Ближнего Востока и Центральной Азии" Сємьон Багдасаров заявив: "Хватит смотреть, как американцы терзают, уничтожают. Рассматривая вопрос православия, у нас должна быть единая программа освобождения Киева и всей Украины от мерзопакостных тварей, которые захватили власть. Мы очень толерантно себя ведём. Пора назвать вещи своими именами. Нам нужен жёсткий конкретный руководитель, который отвечал бы за Украину, под которым будут все ведомства. Главная цель – свержение мерзопакостного режима. У нас есть такие люди". От власне тому жодні розмови про "примирення" не можуть мати стосунку до реальності", - пише політолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Росіяни всі точно усвідомлюють свої цілі: знищити Україну як незалежну державу, знищити українську церкву, знищити все, що не є російським. Вони прекрасно розуміють, що це доведеться робити через велику кров і жертви, тільки воєнними методами, що живих українців "звільнити" вдасться небагато. Але їх такий підхід більш ніж влаштовує. Вони готові до цього.

За такої позиції про яке "досягнення миру" може йтись? Мир як збереження суверенної України прямо суперечить цілям і задачам РФ. Тому і українським політикам не варто займатись самообманом, а тим більше – обманом втомлених війною виборців".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Губернатор сором'язливо назвав "небезпечним предметом": Російський літак "упустив" авіабомбу над селом у Бєлгородській області

четвер, 22 лютий 2024, 13:54

Минулого тижня російський військовий літак «загубив» чергову авіабомбу ФАБ-250 над селом Солоті, що у Бєлгородській області. Про це у четвер, 22 лютого, повідомив Telegram-канал Astra, передають Патріоти України. За інформацією Telegram-каналу, інциден...

Чому польські фермери обрали кордон України? Бо це ефективно, вони б'ють туди, де боляче, - Фурса

четвер, 22 лютий 2024, 13:31

"Шабаш на українсько-польському кордоні продовжується. Викликаючи супернегативні емоції українців. Які спрямовуються або на всіх поляків. Несправедливо. Або на українських дипломатів. Ще більш несправедливо", - пише інвестиційний банкір Сергій Фурса на...