Російське село: Сумно, бідно, безнадійно (фото)

Щоб купити собі їжі, жителі американської (наприклад) глибинки сідають в машину і їдуть в магазин. У Росії навпаки, магазин вантажать в машину і везуть продукти в село.

"З доставкою додому" звучить красиво. На ділі - лише відкладає вимирання. У трьох-чотирьох годинах їзди від Москви життя відрізняється вже років на сто. Та ні, навіть більше. Асфальта тут ніколи не бачили, а магазини і сільпо були лише у великих селах. Були: як правило всі вони загнулася і розвалилися з розвалом Союзу. Далі Патріоти України надають матеріал мовою першоджерела.


Как они живут без магазинов? Подножный корм и огороды выручают, но полностью обеспечить не могут.

Сегодня никто не хочет открывать бизнес в таких дырах: дачники привозят всё с собой, а у местных жителей нет ни денег, ни желания. Даже автолавка - редкость. Эту я встретил в одном из районов Тверской области, ездит по трём маршрутам два раза в неделю.

Средний чек покупки - 900 рублей. Покупают не только еду, но и бытовую химию, хозтовары. Лавку стараются загрузить только нужным товаром, предпочтения жителей, как и они сами, давно знакомы.


Бабушка, делавшая покупки в момент, когда я подошёл, купила немного рыбы, яйца, хлеба и какую-то мелочёвку.

Получилось почти под тысячу рублей. Заплатила только сто, остальное продавщица записала в толстую тетрадь, долговую книгу.

Цены в тверской автолавке местами даже повыше, чем в моём супермаркете возле дома. Что поделать - им тоже нужно зарабатывать.


Не такой уж прибыльный бизнес, скорее благотворительность. Я не могу это подсчитать, но мне кажется, что подобные автолавки убыточны. Возможно, их субсидирует область или поддерживает местный предприниматель.


Грузовик пылит по грунтовке к следующей деревне. Там его уже ждут, для старушек это событие.


В паре часов отсюда город Тверь, где есть какие хочешь магазины. Только не доедешь.


А мы жалуемся, что сыр невкусный.

Автор: Александр БЕЛЕНЬКИЙ

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Шашлики 2.0": Урядовий квартал утік, а як щодо попереджень для решти? - Зоя Казанжи

п’ятниця, 22 листопад 2024, 15:46

"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...

Аналітики The Financial Times підрахували реальний мобілізаційний резерв України

п’ятниця, 22 листопад 2024, 15:19

Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...