Російський політолог: Фабрика Roshen в Липецьку, що належить Порошенко, - це як синагога в Освенцімі

На думку російського політолога Станіслава Бєлковського, фабрика Roshen президента Петра Порошенка на території країни-агресора говорить про те, що він готовий воювати за інтереси України в тій мірі, в якій вони збігаються з його цілями.

Мати бізнес в Росії для українських політиків рівноцінно будівництва синагоги в фашистському таборі смерті Освенцим. Про це заявив в ефірі телеканалу "Дождь" російський політолог Станіслав Бєлковський.

"Фабрика Roshen в Липецьку, що належить Петру Порошенко, яка платить податки за російськими законами, і на що неодноразово звертав увагу Володимир Путін, президент Російської Федерації, - це синагога в Освенцімі. Якщо ти повідомляєш якусь країну агресором і ворогом своєї країни, напевно , ти не повинен володіти власністю на території агресора ", - пояснив він.

На думку політолога, Порошенко показав, що не збирається воювати за інтереси України. "Він готовий воювати за свої інтереси і інтереси України в тій мірі, в якій ці інтереси збігаються", - підкреслив Бєлковський. Кондитерська корпорація Roshen була заснована Петром Порошенко в 1996 році. До її складу входять дві кондитерські фабрики у Вінниці, фабрики в Києві, Кременчуці та Липецьку (Росія), Клайпедська кондитерська фабрика в Литві, угорська компанія Bonbonetti Choco Kft, а також масло молочний комбінат "Бершадьмолоко" (Вінницька область). Під час виборчої кампанії в 2014 році Порошенко пообіцяв продати компанію, якщо стане президентом. Після перемоги на виборах для продажу Roshen була залучена компанія Rothschild. Проте здійснити операцію так і не вдалося, що, за словами Порошенка, стало наслідком початку бойових дій на сході України.

Глава держави оцінив вартість корпорації в $ 3 млрд, при цьому директор компанії відзначав, що шансів знайти покупця при такій ціні "практично немає". В даний час, за словами президента, активи Roshen йому не підконтрольні, ними управляє "сліпий траст". У січні 2016 року липецька фабрика була виставлена на продаж. Корпорація Roshen розраховує отримати від продажу приблизно $ 200 млн.

Опублікував: Карпатський Слон
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Попереду планети всієї": ЗСУ викликали фурор у країні НАТО

п’ятниця, 18 вересень 2020, 19:30

Збройні сили України взяли участь у міжнародних навчаннях Combined Resolve 12 у Німеччині. Там вони вразили країни-члени НАТО своєю майстерністю і високим рівнем бойової підготовки. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів учасник навчань, українсь...

"Министр обороны Таран обязал штрафовать и лишать премий военнослужащих за ведение ответного огня по российским оккупантам", - Бутусов

п’ятниця, 18 вересень 2020, 19:14

Наказ суперечить Конституції України, законодавству, які вимагають захищати країну від агресора. "Минобороны приказало штрафовать солдат ВСУ за ответный огонь по российским войскам и штрафовать командиров за "неоправданные боевые потери", а сама защита...