"Российские "кураторы" огорчили своих марионеток в ОРДЛО", - Тимчук

Перший "тест на лояльність" нові ватажки псевдореспублік пройшли успішно: продемонстрували повну готовність покірно погоджуватися з усім, що скажуть в Москві.

Пушиліну та Пасічнику приготували неприємний сюрприз на "інавгурацію". Фото: соцмережі.

"Относительно "теста на лояльность" для Д. Пушилина и Л. Пасечника. На "коронации" нового главаря российских оккупантов и коллаборантов ОРДО Д. Пушилина Россия была представлена скромно. Но от её прячущихся от камер "делегатов" ждали четких сигналов и щедрых обещаний", - пише нардеп Дмитро Тимчук на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Однако после официоза состоялся очень даже нелицеприятный разговор с участием новоявленных главарей "ДНР" и "ЛНР". Руководитель "делегации", депутат нелегитимной Госдумы РФ от "Единой России" Петров, заявил "новоизбранным" царькам, что экономическая ситуация в РФ не позволяет содержать псевдореспублики на 100% от необходимых затрат.

Прямым текстом было указано на то, чтобы в ОРДЛО искали способы установить рабочие контакты с пророссийскими украинскими олигархами и договаривались о финансировании и с их стороны. Как и с кем договариваться, сообщат дополнительно.

Реакция главарей захватчиков ОРДЛО была сдержанной. По крайней мере, по нашим данным, неудобных вопросов они не задавали. Таким образом, первый "тест на лояльность" новые главари псевдореспублик прошли успешно: продемонстрировали полную готовность покорно соглашаться со всем, что скажут в Москве. В общем-то, для этого их и назначали".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Доки грім не вдарить, селянин не перехреститься. А з 2014 року грім вдарив не дуже сильно. Захоплення Криму та частини Донбасу населення не вважало за велике лихо", - блогер-одесит

субота, 20 серпень 2022, 0:32

"Наразі дуже модно міркувати що до попередження про війну. Чи добре, що американці почали з осені минулого року, а ми, не піддаючись паніці, тримали курс гривні на замку? Що краще, провести мобілізацію напередодні вторгнення, чи після ранку 24 лютого?...

Більше військових підприємств України за кордоном – більше "бавовни" в росії, – волонтер

субота, 20 серпень 2022, 0:00

Україна має вже зараз вживати заходів для відродження та розвитку вітчизняного військово-промислового комплексу. . Зокрема, створювати підприємства за кордоном разом з країнами ЄС та локалізувати виробництва натівської зброї. Про це заявив керівник Во...