За будь-який злочин рано чи пізно приходить розплата. Про це на своїй сторінці в Facebook написав нардеп Борислав Береза, який поділився історією одного дня помсти в Дахау, яку опублікував Олег Таран, передають Патріоти України.
"За будь-який злочин проти людяності, рано чи пізно, приходить розплата. І не факт, що вона буде згідно з рішенням суду", - підкреслив нардеп.
Фото, яке опублікували в соцмережі, було зроблено 72 роки тому.
Відзначається, що 29 квітня 1945 солдати 3-го батальйону 157-го полку 45-ї піхотної дивізії армії США увійшли на територію концтабору Дахау. При обстеженні табору американці виявили кілька тисяч трупів в'язнів і близько двадцяти тисяч ув'язнених, більшість з яких перебували в крайній стадії дистрофії.
Після цього солдати США вишикували військовослужбовців СС, які охороняли табір, і почали їх розстрілювати.
"Спочатку було вбито 122 есесівця, а ще близько 40 в'язні табору забили лопатами і ломами. Полковник Фелікс Спаркс насилу припинив самосуд над німцями. Американці продовжили обстежувати табір смерті. На внутрішніх шляхах виявилося 30 платформ, завантажених трупами в'язнів. Більше 2300 тіл. Німці не встигли їх кремувати", - йдеться в історії.
Відзначається, що полковник Спаркс і ряд офіцерів покинули табір, після чого лейтенант Бушехед (за походженням - індіанець племені черокі) вирішив довершити раніше розпочатий акт помсти. 346 полонених німців вивели у двір і розстріляли з кулемета. Тих, хто залишився, добили ув'язнені.
У той день було знищено 560 охоронців табору смерті.
"Поки країна продовжує захищатися та стікати кров’ю, на Банковій активно займаються підготовкою до виборів. "Підготовка до онлайн-виборів не ведеться і не планується": чесно дивлячись в очі сміливо заявляє Михайло Федоров. Але чомусь лише він та близьк...
Україні потрібна міжурядова угода, яка визначить засади співробітництва із США та передбачатиме питання захисту чи гарантій безпеки. Про це українська дипломатка, членкиня координаційної ради Ukraine Facility Platform Лана Зеркаль розповіла Наталії Мос...