Більше того, вони переконують, що жителі розвинених країн страждають від ізоляції та "епідемії самотності". Про дослідження науковців із США розповідають Патріоти України з посиланням на видання Quartz.
Наприклад, йдеться про те, що третина американців почувається самотніми, 18% британців думають, що вони постійно або часто лишаються сам-на-сам. У підсумку виявляється, що відчуття самотності, подібно до фізичного стану ожиріння, може викликати передчасну смерть.
Професорка психології Бірмінгемського університету в Юті Джуліанна Хольт-Лунстад, яка керувала метадослідженням колег, представила 2 основні його напрямки. Перший залучив 148 наукових аналізів із 300 тисячами учасників. Його підсумки показали, що активні соціальні зв'язки пов'язані зі зменшенням ризику ранньої смерті на 50%.
Другий напрям зібрав 70 досліджень, у яких взяли участь 3,4 мільйона людей з Європи, Азії та Австралії. Головний його висновок у тому, що загальний добробут розвинених країн призводить до зменшення народжуваності, старіння націй, часто погіршує умови підтримки громадського здоров'я.
Крім того, науковці взялися стверджувати про наявність "епідемії самотності". За словами Хольт-Лунстад, така епідемія прив'язана саме до проживання людей у заможних країнах, де нижча кількість шлюбів протягом року, менше дітей у родині, частіші розлучення, а також більша кількість людей, які обирають самотнє життя.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...