"Семеро настамнетів демобілізувалися й увійшли до числа "кожний двохсотий житель роїсі", - блогер

В наших військових є втрати, але вони не були марними - ЗСУ контролюють нову важливу ділянку.
На Світлодарській дузі. Фото: соцмережі.

"Вчорашні погані новини з фронту (зараз відомо, що вчора в нас загинули троє бійців, четверто дістали поранення) змінилися добрими – на Світлодарській дузі наші хлопці розширили свої позиції, відібрали в хобопоців добряче спланований та вибудуваний бункер (ще Толкін писав, що орки понад усе полюбляють вибудовувати собі все, що може прислужитися війні та вбивству)", - пише Дід Панас у блозі на сайті 24tv.ua, передають Патріоти України, та продовжує:

"Окрім того, семеро настамнетів демобілізувалися й увійшли до числа "кожний двохсотий житель роїсі", а ще дев'ять витягнули трьохсотий виграшний квиток і мають шанс зіграти в призову гру "в ящік".

Наших хлопців це не поверне, але хоч би ця гірка втіха полишилася тим, хто живі й продовжують захищати нас із вами".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Янукович вірив у Кремль, а Кремль його використовував", - Портников

субота, 11 липень 2020, 14:45

Кремлю цікавий тільки той, кого можна використовувати для досягнення власних цілей. Але для того, щоб домогтися успіху в Україні, Кремль – ненадійна опора. "Можна уявити собі, яким був би гамір цього тижня, якби 2014 року Віктор Янукович всидів би на т...

Квартиру дочки Назарбаєва вартістю 230 мільйонів виявили у російській столиці

субота, 11 липень 2020, 14:29

А разом з нею - і новий офшор.... Квартиру вона придбала в 2006 році, коли була ще простим депутатом, потім в 2012 році переоформила її на якусь «Файерс Трейдер ЛТД», а в 2015 році знову переписала квартиру на себе, з чого випливає, що і компанія також...