
Війна на Донбасі може бути завершена завдяки переманюванню на свій бік колишніх ворогів, як це сталося з Чечнею, коли керівництво РФ купило тодішнього лідера бойовиків Рамзана Кадирова, зробивши його главою республіки. Про це військовий експерт і блогер Олексій Арестович написав у своїй статті для Апострофа, передають Патріоти України.
Також він зазначає, що так само робили британці в Малайзії і американці в Іраку.
"Завжди серед ворогів треба знайти того, з ким можна співпрацювати, надати йому допомогу, і, контролюючи, зробити його "щуроловом", який буде ловити інших "щурів", - вважає Арестович.
На окупованому Донбасі через три роки після псевдореферендумів про "самовизначення" вже клянуть Росію і "ДНР", а ряди розчарованих поповнюються навіть відомими сепаратистами, наголосив експерт.
Арестович зазначає, що такі люди ("щурі" - ред) на Донбасі є, в тому числі і серед польових командирів бойовиків, але з ними треба працювати.
Відсутність конкретної політики і центрової ідеї - ненавмисні дії, все походить від безладдя. Проблема України - в тому, що її стратегічне керівництво, вище військово-політичне керівництво, здатне мислити і реагувати на рівні тактичних підрозділів.
Генерали мислять як комбати, а міністр МВС мислить як начальник РУВС, а президент мислить як директор корпорації. Це просто неякісна політична еліта. І звідси всі проблеми, підкреслив експерт.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...