Серед бойовиків зростає кількість дезертирів, - розвідка

Серед бойовиків збільшується кількість осіб, які хочуть звільнитися зі служби.

Фото: echo.co.ukМоральний стан бойовиків погіршується, повідомляють Патріоти України з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони.

"Морально-психологічний стан особового складу з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ погіршується, - сказано в повідомленні, - зростає кількість військовослужбовців, які в разі загострення обстановки хочуть звільнитися зі служби або уникнути відправки на передові позиції. Встановлено, що більшість військовослужбовців 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК у разі активізації бойових дій мають намір дезертирувати з-за побоювань загибелі або поранення. Єдиним стимулом для продовження служби в складі російських окупаційних військ є можливість отримання грошового забезпечення в умовах відсутності інших джерел заробітку".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

ЛЕМС: На Київщині ремонтують дорогу за новою технологією (відео)

неділя, 5 липень 2020, 5:45

Технологія тонкошарового покриття із литих емульсійно-мінеральних сумішей (ЛЕМС) дозволяє швидко відновити транспортно-експлуатаційні показники та захистити верхні шари асфальтобетону. На Київщині розпочали відновлювати дорожнє покриття за технологією ...

Уже згоріла територія Австрії: Лісові пожежі в Сибіру прийняли загрозливих масштабів, - Bloomberg

неділя, 5 липень 2020, 0:16

У 2020 році стихійне лихо на Росії вже побило рекорди минулого 2019 року. Площа лісів, яку з початку року торкнулися пожежі, які вирують зараз в тайзі на території Росії - більш 8,2 млн гектарів, що можна порівняти з площею такої держави як Австрія, а ...