Моральний стан бойовиків погіршується, повідомляють Патріоти України з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони.
"Морально-психологічний стан особового складу з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ погіршується, - сказано в повідомленні, - зростає кількість військовослужбовців, які в разі загострення обстановки хочуть звільнитися зі служби або уникнути відправки на передові позиції. Встановлено, що більшість військовослужбовців 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК у разі активізації бойових дій мають намір дезертирувати з-за побоювань загибелі або поранення. Єдиним стимулом для продовження служби в складі російських окупаційних військ є можливість отримання грошового забезпечення в умовах відсутності інших джерел заробітку".
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...