Моральний стан бойовиків погіршується, повідомляють Патріоти України з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони.
"Морально-психологічний стан особового складу з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ погіршується, - сказано в повідомленні, - зростає кількість військовослужбовців, які в разі загострення обстановки хочуть звільнитися зі служби або уникнути відправки на передові позиції. Встановлено, що більшість військовослужбовців 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК у разі активізації бойових дій мають намір дезертирувати з-за побоювань загибелі або поранення. Єдиним стимулом для продовження служби в складі російських окупаційних військ є можливість отримання грошового забезпечення в умовах відсутності інших джерел заробітку".
Ефективні далекобійні удари Сил оборони України по об’єктах в Росії почали суттєво змінювати ситуацію не лише на полі бою і на території країни-агресорки, але й у суто дипломатичному полі. Усі люблять підтримувати сильних – цим пояснюється зміна в рито...
На старовинних картах можна побачити драконів та морських чудовиськ. Всупереч поширеному міфу, ці зображення були не просто символами небезпеки, передають Патріоти України з посиланням на IFLScience. . У художній літературі нерідко можна зустріти згад...