Моральний стан бойовиків погіршується, повідомляють Патріоти України з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони.
"Морально-психологічний стан особового складу з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ погіршується, - сказано в повідомленні, - зростає кількість військовослужбовців, які в разі загострення обстановки хочуть звільнитися зі служби або уникнути відправки на передові позиції. Встановлено, що більшість військовослужбовців 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК у разі активізації бойових дій мають намір дезертирувати з-за побоювань загибелі або поранення. Єдиним стимулом для продовження служби в складі російських окупаційних військ є можливість отримання грошового забезпечення в умовах відсутності інших джерел заробітку".
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...
Кажуть, що очі — дзеркало душі, але прихильники фізіогноміки переконані: багато цікавого про людину може розповісти й форма її носа. Звісно, такі тести не мають наукового підтвердження і сприймати їх варто як розвагу. Проте іноді результати бувають нап...