Ще одна "лягла" під Росію: Австрійський депутат прибула в Москву і назвала анексію Криму "поверненням півострова додому" - посол

Представниця нижньої палати парламенту Австрії Дагмар Бєлаковіч-Єневайн на цьому не зупинилася і ще й запросила на окупований український півострів австрійських підприємців.

Дагмар Бєлаковіч-Єневайн заявила у Москві, що Крим "повернувся додому". Фото:http://espreso.tv/

Депутат Національної Ради Австрії (нижньої палати парламенту) від ультраправої "Партії Свободи" Дагмар Бєлаковіч-Єневайн відвідала Москву і зробила декілька обурливих заяв щодо Криму. Про це повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Безумовно, ніхто не може заборонити пані депутату жонглювати фактами на власний розсуд. І якщо вона публічно позначає нелегітимний Аншлюс Криму 2014 року як "повернення додому", мабуть, в неї є причини, щоб робити таку послугу Російській Федерації і завдавати таку образу Україні", - написав Щерба.

Посол підкреслив, що депутат на цьому не зупинилася і запросила в окупований Крим австрійських підприємців.

"У цьому зв'язку нагадую їй, що анексія Криму визнана незаконною як на рівні ООН, так і на рівні ЄС. Ні політично, ні юридично неможливо змиритися із такою зміною європейських кордонів або прийняти її де-факто. З точки зору міжнародного права Крим знаходиться під окупацією Російської Федерації - це не дискутується", - зазначив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ты хотел в рай, а души тех, кого ты погубил, захотели, чтобы твой рай стал "гибридным": Про зустріч Бога і Х...йла

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 23:18

Російський президент чомусь впевнений, що заслуговує на рай, бо молиться щодня. Але, як ми знаємо, Бог лицемірів не любить ще більше, ніж звичайних грішників. "Развязал Путин как и обещал на Валдае глобальную войну, много людей погибло, но и его в Крем...

Експерт пояснив погрози російських депутатів в бік України панікою в Кремлі

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 22:59

У Державній Думі Росії заявили, що на Донбасі "наростає військова загроза" з боку української влади. Пообіцяли "адекватно відповісти" на спроби наступу. Кремль не піде на загострення відносин з Україною. Про це розповів політичний аналітик Кирило Сазон...