Ще один кримнаш зазбирався на заробітки до Хунтобандерії: "Чи стане об'єктом уваги наших спецслужб Райкін і чи заборонять йому в'їзд до України?", - активіст (відео)

В червні 2014 року Костянтин Райкін дав інтерв'ю, де заявив, що радіє незаконній окупації українського півострова Крим.
Костянтин Райкін. Фото: stuki-druki.com.

"Зверніть увагу! Російські шовіністи ніяк не заспокояться та продовжують спроби заробити на українцях. Навіть якщо вони відкрито підтримали війну проти нас. 17 листопада цього року в Українському театрі м. Одеса заплановано виступ актора Костянтина Райкіна, громадянина Російської Федерації (країна-агресор)", - пише Сергій Стерненко на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:

"Дана особа в червні 2014 року давала інтерв'ю, де заявила що радіє незаконній окупації українського півострову Крим. З цим можна ознайомитись за посиланням amur.info/simple/2014/06/25/5102 та у прикріпленому до поста відео.

Дослівно цитата: «Думаете, я в какой-то части своей натуры не радуюсь, что Крым стал теперь российский? Да радуюсь, конечно!.. Когда я узнал, что мы не будем вообще вмешиваться в дела Украины, когда там какие-то начались националистические такие настроения, я первое, что подумал: «А как же русские люди? Как же русский город Севастополь, который я так люблю?»

Також Райкін відкрито агітував за Владіміра Путіна в 2000 році на виборах президента РФ та підтримав введення військ та війну проти Ічкерії (Чечні).

Перевіряю також інформацію, чи відвідував він окуповані території. Якщо у вас є додаткові дані — обов'язково пишіть у приват. Цікаво, чи стане об'єктом уваги наших спецслужб Райкін і чи заборонять йому в'їзд до України? А якщо ні, то які суспільні наслідки це буде мати?".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"​Ровно десять лет назад известно какая общественность Киева выдвинула в номинанты премии "человек года" московского пропагандиста Познера за интервью с главой кабмина Азаровым", - блогер-одесит

понеділок, 27 березень 2023, 23:15

"Ровно десять лет назад известно какая общественность Киева выдвинула в номинанты премии «человек года» московского пропагандиста В. Познера за его интервью с главой кабмина Н. Азаровым. Познеру удалось представить в хорошем свете сразу два ничтожества...