
"Проблема врегулювання україно-російського конфлікту полягає в тому, що абсолютно всі сторони вважають, що час грає на їх користь." Про це пише Петро Олещук у своєму Facebook, передають Патріоти України, продовжуючи:
Росія чекає, що Україна розвалиться, або "покаїться" та буде готова до капітуляції. Ще вони чекають, що Заходу все це набридне, у них виникнуть нові проблеми, прийдуть нові люди до влади і можна буде все "порішати".
В Україні так само чекають на зміну кон'юнктури в Росії, кризу та те, що в нових умовах Росії буде не до Ігор в велику імперію. Ну, є такі, що чекають "розпаду Росії" - але це, швидше, маргінали.
Звісно, США теж нікуди особливо поспішати.
Росія - не конкурент США. При чому - у всіх сферах.
З економічної точки зору говорити про паритет "бензоколонки" та Штатів просто смішно.
З військової точки зору це теж різновеликі одиниці.
В ідейному плані Росія може лише діставати з шафи поїдені комахами ідеї "православ'я та самодержавства". Якщо в Росії це ще можна якось просувати, то за межами Росії ніхто і не подумає сприймати це всерйоз.
Тому в США вважають, що якщо не завтра, то післязавтра Росія буде знову прохати в них про допомогу хлібом та ніжками Буша (ніжками Трампа?), і тоді вони виставлятимуть свої умови. А коли це буде - через рік, 20 або 10 - деталі.
Тому ні в яке дипломатичне врегулювання скоро я не вірю. Хоча про нього будуть постійно говорити, і Волкер з Сурковим зустрінеться ще не один раз. Може, вони трохи все приморозять, але врегулювання не буде.
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...