У Лисичанську продають борщові набори, які волонтери готували для бійців АТО. Про це написала, додавши відповідні світлини у своєму Facebook, Жанна Скорик, інформують Патріоти України.
"Колеги-волонтери, сьогодні ці набори ми придбали в Лисичанську в кіоску. Чиї? Кому передавали?", - написала Жанна.
Очевидно, продуктові заготовки, вироблені у Сумській кулінарній сотні, замість того, щоб потрапити бійцям АТО на фронт, попали до рук недобросовісних людей, які вирішили нажитися на волонтерській допомозі.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...