У Лисичанську за розпорядженням командувача ОС була проведена "зачистка" (відео)

Силами нарядів НПУ і НГУ здійснено перевірку 524 чоловік і 220 транспортних засобів.
У Лисичанську. Фото: соцмережі.

Правоохоронці провели оперативно-профілактичні заходи в місті Лисичанську Луганської області. Про це повідомляє прес-центр Операції Об'єднаних сил, передають Патріоти України.

Згідно з розпорядженням Командувача Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, силами підрозділу Національної поліції України, спільно з представниками Національної гвардії України зі складу Об'єднаних сил з метою стабілізації криміногенної обстановки, виявлення та припинення кримінальних злочинів, запобігання терористичним проявам, виявлення і встановлення осіб, причетних до діяльності незаконних збройних формувань 11.01.2019 р на території м Лисичанськ Луганської області проведено оперативно-профілактичні заходи.

Силами нарядів НПУ і НГУ здійснено перевірку 524 чоловік і 220 транспортних засобів. Поряд з цим, силами зазначених нарядів перевірено близько 45 домоволодінь з метою виявлення і документування порушень з боку осіб, які перебувають на профілактичних обліках і яким встановлено адміністративний нагляд.

В ході проведення оперативно-профілактичних заходів виявлено та задокументовано (розкрито):

- 6 фактів скоєння крадіжок, в тому числі 1 факт крадіжки з проникненням в житло;

- 1 факт незаконного поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами;

- 1 факт шахрайства.

Разом з цим, виявлено та припинено 33 адміністративних правопорушення. Робота в даному напрямку триває і надалі, зазначили в штабі ООС.

Хіти тижня. У Кремлі відреагували на можливе будівництво стіни на Донбасі

субота, 14 грудень 2019, 17:00

Помічник президента України Андрій Єрмак заявляв, що якщо Росія не погодиться на домовленості про припинення вогню та обмін полоненими, "в цьому випадку ми будемо будувати стіну, і життя буде продовжуватися". У Росії відреагували на заяву помічника пре...

Бив по шиї саперною лопатою: З'явилися нові відомості про вбивць із ПВК "Вагнер" у Сирії

субота, 14 грудень 2019, 15:58

34-річний житель Пскова Володимир Б. намагався перебити сирійцеві шийні хребці саперною лопатою, а пізніше облив бензином підвішене тіло вбитого. Стали відомі імена ще декількох найманців "ПВК Вагнера", яку називають приватною армією президента Росії В...