
У програмі "Спецкор" на телеканалі "2+2" знімальна група показала позицію українських військовослужбовців на Донбасі, повідомляють Патріоти України.
Про це написав офіцер батальйону "Азов" Вадим Бойко на своїй сторінці в Facebook. "Знімальна група проводить зйомку, викладаючи вогневу позицію у всій красі, головне, що дядько в балаклаві, щоб ніхто не здогадався. І сама позиція обладнана за всіма правилами. Ну, так щоб без варіантів, але геройськи на ній померти", – написав військовослужбовець.

Водночас волонтер Роман Донік розповів, що це не першоквітневий жарт, адже 30 березня, проросійські бойовики обстріляли цю позицію. "Два дні тому саме з цієї позиції з кулемета, намагалися потрапити в БМП противника на дистанції 2400. Не потрапили. Зате навідник БМП другою чергою у відповідь потрапив. Слава Богу, боєць живий. Поранений, але живий", – розповів волонтер.

Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...