Якщо вірити гіпотезі, котру висловив Ігор Желізко, то Данило Галицький у 13 сторіччі не вигадував ім’я новому поселенню, а примітив і розбудував те, що вже мало назву співзвучне і іменем його сина та спадкоємця. Можливо такий збіг обставин зіграв щасливу роль в піднесенні столиці Галичини, зазначають Патріоти України. Адже у королівстві Данила були сотні дрібних містечок, і десятки з пристойними фортецями. І лише з десяток розбудовували державним коштом як потужні адміністративні центри.
«Ось карта подій 2000 річної давності (латина). В кутку фрагмента гори Карпати, ріка Дністер яка бере свій початок з (Aмадокьа палус) що перекладається з латинської як долина коштовностей ( чи долина любові до речей), північніше від ріки Дністер позначене місто латиною Леонум що дослівно перекладається українською як Львів. Російською як Львов», - написав Ігор Желізко.
Довідка. Клавдій Птолемей — давньогрецький вчений, що жив та творив у Александрії, Єгипет (100 - 168 н. е.) Його твори мали великий вплив на розвиток астрономії, географії та оптики.
19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...