​Скільки насправді років Львову? Ентузіаст знайшов поселення на місці столиці Галичини у античній карті Птоломея (карта)

Якщо гіпотеза підтвердиться, то це стане найдавнішою письмовою згадкою про існування потужного адміністративного та ремісничого центру у Західній Україні, за який знали давні греки, єгиптяни та римляни.

Якщо вірити гіпотезі, котру висловив Ігор Желізко, то Данило Галицький у 13 сторіччі не вигадував ім’я новому поселенню, а примітив і розбудував те, що вже мало назву співзвучне і іменем його сина та спадкоємця. Можливо такий збіг обставин зіграв щасливу роль в піднесенні столиці Галичини, зазначають Патріоти України. Адже у королівстві Данила були сотні дрібних містечок, і десятки з пристойними фортецями. І лише з десяток розбудовували державним коштом як потужні адміністративні центри.

«Ось карта подій 2000 річної давності (латина). В кутку фрагмента гори Карпати, ріка Дністер яка бере свій початок з (Aмадокьа палус) що перекладається з латинської як долина коштовностей ( чи долина любові до речей), північніше від ріки Дністер позначене місто латиною Леонум що дослівно перекладається українською як Львів. Російською як Львов», - написав Ігор Желізко.

Довідка. Клавдій Птолемей — давньогрецький вчений, що жив та творив у Александрії, Єгипет (100 - 168 н. е.) Його твори мали великий вплив на розвиток астрономії, географії та оптики.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Трупы, трупы, трупы наших бойцов. Они везде. Насколько достаёт глаз - везде мертвецы": Z-воєнкор опублікував сповідь недобитого окупанда з Вовчанська

п’ятниця, 22 листопад 2024, 7:25

Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...

Хіти тижня. Народні прикмети на 22 листопада: Цього дня не варто дарувати квіти, випивати та позичати сусідкам сьогодні не варто позичати сіль і цукор, тим більше - гроші

п’ятниця, 22 листопад 2024, 7:05

Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...