Якщо вірити гіпотезі, котру висловив Ігор Желізко, то Данило Галицький у 13 сторіччі не вигадував ім’я новому поселенню, а примітив і розбудував те, що вже мало назву співзвучне і іменем його сина та спадкоємця. Можливо такий збіг обставин зіграв щасливу роль в піднесенні столиці Галичини, зазначають Патріоти України. Адже у королівстві Данила були сотні дрібних містечок, і десятки з пристойними фортецями. І лише з десяток розбудовували державним коштом як потужні адміністративні центри.
«Ось карта подій 2000 річної давності (латина). В кутку фрагмента гори Карпати, ріка Дністер яка бере свій початок з (Aмадокьа палус) що перекладається з латинської як долина коштовностей ( чи долина любові до речей), північніше від ріки Дністер позначене місто латиною Леонум що дослівно перекладається українською як Львів. Російською як Львов», - написав Ігор Желізко.
Довідка. Клавдій Птолемей — давньогрецький вчений, що жив та творив у Александрії, Єгипет (100 - 168 н. е.) Його твори мали великий вплив на розвиток астрономії, географії та оптики.
Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...