Скільки разів Захід за ці три роки "зливав" Україну?, - Олег Пономар

Ніщо так не шкодить Україні і українцям, як сліпа віра у "зраду". Так можна і яблучком впасти в кремлівські руки.

Генрі Кіссінджер. Фото: PolitRussia.com.

Про Кіссінджера. Скільки разів Захід за ці три роки "зливав" Україну? Мільйон. Як мінімум, - в нашому ФБ. Так пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і цитують далі:

"Нас меняли на иранскую сделку, на Сирию и тд. Миллион различных подковерных планов. А на практике США и ЕС продолжают и наращивают санкционное давление на РФ и Украина уверенно приближается к НАТО.

Но наши люди всё равно жадно ищут и ждут очередной коварный план "слива". "Дайте нам что-то такое.. Ну обменяйте нас на что-то.. Отдайте нас россии.. Мы так устали от войны.. Нам хочется капитулировать, но у нас нет повода.. Нет причины., нет оправдания для себя.. Нет экскьюза..

Ну вот наконец-то. Сам Бильд написал.. Сам Киссинджер сказал.. Одному неназваному дипломату.. И завтра Индепендент подтвердит.."

А Киссинджер, для справки, так с Громыко додружился, что и Союза нет уже давно.. И Громыко - тоже.
Вот так вражеская пропаганда точит нашу силу и веру. Берет измором, не спеша..

Как вода камень точит.. Как яблоко, которое само упадет в кремлевские руки".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Москва зганьбилась: У російських "доказах" щодо MH17 знайшли ознаки підробки

середа, 19 вересень 2018, 9:06

Представники Міноборони Росії на спеціальному брифінгу представили, як вони стверджують, документи архіву Долгопрудненського заводу: "зведену відомість на виріб", "відновлений оригінал формуляру на двигун" і "журнал прийнятої продукції". У представлени...

Додай чорного перцю у пральну машину, - лайфхак

середа, 19 вересень 2018, 8:56

Корисні поради з прання одягу. Основні правила прання відомі кожній домогосподарці. Наприклад, всі знають, що темний одяг вимагає більшої обережності, ніж світла і біла. Її промивають в теплій або холодній воді і тільки потім кладуть в пральну машину, ...