Скільки разів Захід за ці три роки "зливав" Україну?, - Олег Пономар

Ніщо так не шкодить Україні і українцям, як сліпа віра у "зраду". Так можна і яблучком впасти в кремлівські руки.

Генрі Кіссінджер. Фото: PolitRussia.com.

Про Кіссінджера. Скільки разів Захід за ці три роки "зливав" Україну? Мільйон. Як мінімум, - в нашому ФБ. Так пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і цитують далі:

"Нас меняли на иранскую сделку, на Сирию и тд. Миллион различных подковерных планов. А на практике США и ЕС продолжают и наращивают санкционное давление на РФ и Украина уверенно приближается к НАТО.

Но наши люди всё равно жадно ищут и ждут очередной коварный план "слива". "Дайте нам что-то такое.. Ну обменяйте нас на что-то.. Отдайте нас россии.. Мы так устали от войны.. Нам хочется капитулировать, но у нас нет повода.. Нет причины., нет оправдания для себя.. Нет экскьюза..

Ну вот наконец-то. Сам Бильд написал.. Сам Киссинджер сказал.. Одному неназваному дипломату.. И завтра Индепендент подтвердит.."

А Киссинджер, для справки, так с Громыко додружился, что и Союза нет уже давно.. И Громыко - тоже.
Вот так вражеская пропаганда точит нашу силу и веру. Берет измором, не спеша..

Как вода камень точит.. Как яблоко, которое само упадет в кремлевские руки".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Sea Breeze-2019: Як Україна та США проводитимуть навчання біля Криму

неділя, 17 лютий 2019, 14:59

В спільних українсько-американських навчаннях задіють дев’ять кораблів і катерів морської охорони, два літаки й гелікоптери. Вони розпочнуться на початку липня 2019 року в Чорному морі. Новацією цьогорічних навчань стане відпрацювання річкового елемент...

"Юлия Тимошенко пообщалась с главой МВФ. Очень напоминает "Мадуро в юбке". У Кристин Лагард вынос мозга от наших политиков-популистов", - журналіст

неділя, 17 лютий 2019, 14:53

Коли політики втрачають зв'язок з реальністю, люди готові голосувати за кого завгодно. "У Кристин Лагард, наверное, вынос мозга от некоторых наших политиков-популистов. Нет, ну серьезно. Еще не став президентом Украины и не имея большинства в Верховной...