Свого часу авантюристка втекла від чоловіка і з'явилася біля гори Кіліманджаро, де видобувають танзанит. Звідти й почався її довгий шлях до успіху. Про незвичну долю звичайної танзанійки розповідають Патріоти України посилаючись на Нескучные новости.
Пили хотіла випробувати удачу і відправилася на пошуки дорогоцінного каменю, який зустрічається в тисячі разів рідше, ніж алмаз. Але оскільки жінок не пускають в шахти, вона переодягнулася в чоловічий одяг і таким чином обманювала своїх колег протягом майже десяти років.
Пили виросла в багатодітній родині в Танзанії, главою якої був власник кількох фермерських господарств. Батько був одружений на шести жінках, від яких у нього було 38 дітей. Кожній дитині приділяти увагу не вдавалося, деякі були надані самі собі, серед них виявилася і Пили.
"Мій батько ставився до мене як до хлопчика. Мені доручили доглядати за домашньою худобою. І я ненавиділа таке життя", - згадує жінка.
Однак після заміжжя життя Пили стала ще нестерпнішим. У 31 рік вона втекла від свого чоловіка, який постійно її бив. У пошуках роботи жінка опинилася в невеликому місті Мерелані в Танзанії, в передгір'ях найвищої вершини Африки - Кіліманджаро. Це єдине місце в світі, де видобувають рідкісний фіолетово-синій коштовний камінь танзанит.
Пили не вчилася в школі, тому знайти роботу для неї було практично неможливо. Тоді вона вирішила влаштуватися працювати на шахту, переодягнувшись в чоловіка. Замкнутий простір, брудні тунелі, деякі з них тягнуться на сотні метрів під землею - попри всі складнощі, Пили працювала по 10-12 годин на день, сподіваючись знайти дорогоцінний камінь.
І через приблизно рік вона натрапила на поклади танзанита, ставши тут же шалено багатою. Вона купила будинок для батька, матері та двох сестер, купила інструменти й стала наймати шахтарів, щоб ті працювали на неї.
Однак просте непорозуміння відкрило правду, що весь цей час Пили тільки прикидалася чоловіком. Місцева мешканка заявила, що її зґвалтував хтось із шахтарів, і Пили затримали у якості підозрюваного. Однак навіть після її зізнання колеги жінки не могли повірити в правду.
"Вони навіть не вірили поліції, коли їм сказали, що я - жінка. Тільки коли я вийшла заміж у 2001 році, всі звикли до цієї думки", - розповіла Хусейн.
Пили побудувала успішну кар'єру, і сьогодні у неї власна компанія з видобутку дорогоцінних каменів, де працюють 70 співробітників. Успіх Пили дав їй можливість оплатити навчання понад 30 племінниць, племінників і онуків. Однак для своїх дочок вона не хотіла б такого майбутнього. За її словами, вона зробить все можливе, щоб вони добре влаштувалися в житті.
За інформацією СБУ, спочатку були використані безпілотні літальні апарати, а потім, коли системи протиповітряної оборони були змушені реагувати на дрони, — власне ударів завдала ракетна система "Нептун". Масований ракетний удар по Криму, зокрема по клю...
Публіцист і політолог Андрій Піонтковський вважає, що в оточенні Володимира Путіна є люди, які готові усунути диктатора від влади. В ефірі телеканалу "Еспресо" він зазначив, що війна Росії проти України не буде довготривалою. "Жодної концепції довгої в...