Переодягання і танзанит: Секрети багатства простої африканки

​Мешканка Африки Пили Хусейн близько 10 років прикидалася чоловіком - все заради того, щоб розбагатіти.

Танзанит. Фото з вільних джерел

Свого часу авантюристка втекла від чоловіка і з'явилася біля гори Кіліманджаро, де видобувають танзанит. Звідти й почався її довгий шлях до успіху. Про незвичну долю звичайної танзанійки розповідають Патріоти України посилаючись на Нескучные новости.

Пили хотіла випробувати удачу і відправилася на пошуки дорогоцінного каменю, який зустрічається в тисячі разів рідше, ніж алмаз. Але оскільки жінок не пускають в шахти, вона переодягнулася в чоловічий одяг і таким чином обманювала своїх колег протягом майже десяти років.

Пили виросла в багатодітній родині в Танзанії, главою якої був власник кількох фермерських господарств. Батько був одружений на шести жінках, від яких у нього було 38 дітей. Кожній дитині приділяти увагу не вдавалося, деякі були надані самі собі, серед них виявилася і Пили.

"Мій батько ставився до мене як до хлопчика. Мені доручили доглядати за домашньою худобою. І я ненавиділа таке життя", - згадує жінка.

Однак після заміжжя життя Пили стала ще нестерпнішим. У 31 рік вона втекла від свого чоловіка, який постійно її бив. У пошуках роботи жінка опинилася в невеликому місті Мерелані в Танзанії, в передгір'ях найвищої вершини Африки - Кіліманджаро. Це єдине місце в світі, де видобувають рідкісний фіолетово-синій коштовний камінь танзанит.

Пили не вчилася в школі, тому знайти роботу для неї було практично неможливо. Тоді вона вирішила влаштуватися працювати на шахту, переодягнувшись в чоловіка. Замкнутий простір, брудні тунелі, деякі з них тягнуться на сотні метрів під землею - попри всі складнощі, Пили працювала по 10-12 годин на день, сподіваючись знайти дорогоцінний камінь.

І через приблизно рік вона натрапила на поклади танзанита, ставши тут же шалено багатою. Вона купила будинок для батька, матері та двох сестер, купила інструменти й стала наймати шахтарів, щоб ті працювали на неї.

Однак просте непорозуміння відкрило правду, що весь цей час Пили тільки прикидалася чоловіком. Місцева мешканка заявила, що її зґвалтував хтось із шахтарів, і Пили затримали у якості підозрюваного. Однак навіть після її зізнання колеги жінки не могли повірити в правду.

"Вони навіть не вірили поліції, коли їм сказали, що я - жінка. Тільки коли я вийшла заміж у 2001 році, всі звикли до цієї думки", - розповіла Хусейн.

Пили побудувала успішну кар'єру, і сьогодні у неї власна компанія з видобутку дорогоцінних каменів, де працюють 70 співробітників. Успіх Пили дав їй можливість оплатити навчання понад 30 племінниць, племінників і онуків. Однак для своїх дочок вона не хотіла б такого майбутнього. За її словами, вона зробить все можливе, щоб вони добре влаштувалися в житті.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...