Сміливі вінтажні фото вікторіанської доби, що викликають усмішки навіть зараз

Епоху правління британської королеви Вікторії прийнято вважати манірною і стриманою. Проте...

Фото: gazeta.ua

Патріоти України з посиланням на Нескучные новости пропонують переглянути добірку світлин, що розвінчують цей міф. Попри сувору вікторіанську мораль, багато британців дозволяли собі розваги й жарти. Іноді - на межі фолу. Гумор і життєлюбство не соромилися демонструвати на фото.

Вікторіанська епоха - період історії Великої Британії, який хронологічно збігається з правлінням королеви Вікторії (1837-1901). Вважається часом найвищого розквіту британської держави. Характерними рисами епохи стали промислова революція і розвиток капіталізму, а також моральний кодекс суспільства, який закріпив консервативні цінності.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Дефолт Росії стане невідворотнім десь у червні. Схоже, що все дійсно йде у Путіна за планом", - Фурса

четвер, 19 травень 2022, 11:30

"Видача іпотечних кредитів в Росії в квітні зменшилася в 4 рази. Росіяни очолили рейтинг іноземних покупців житла в Туреччині. Совпадение? До речі, до цього в лідерах покупців житла в Туреччині були громадяни Ірану і Іраку. Добра компанія. Перспективна...

"Уровень укомплектованности частей и соединений окупантов и понесенные ими потери", - Машовець

четвер, 19 травень 2022, 8:45

​Для понимания ситуации.. Некоторые данные по уровню укомплектованности частей и соединений российских войск, участвующих в так называемой "специальной военной операции на Украине"... и уровня понесённых ими потерь. Командование 20-й мсд (из состава 8-...