Сміливі вінтажні фото вікторіанської доби, що викликають усмішки навіть зараз

Епоху правління британської королеви Вікторії прийнято вважати манірною і стриманою. Проте...

Фото: gazeta.ua

Патріоти України з посиланням на Нескучные новости пропонують переглянути добірку світлин, що розвінчують цей міф. Попри сувору вікторіанську мораль, багато британців дозволяли собі розваги й жарти. Іноді - на межі фолу. Гумор і життєлюбство не соромилися демонструвати на фото.

Вікторіанська епоха - період історії Великої Британії, який хронологічно збігається з правлінням королеви Вікторії (1837-1901). Вважається часом найвищого розквіту британської держави. Характерними рисами епохи стали промислова революція і розвиток капіталізму, а також моральний кодекс суспільства, який закріпив консервативні цінності.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Команда Зеленського починає програму «Велике обезземелення українців»

вівторок, 7 грудень 2021, 19:10

Навіть на мікроскопічний пай "друзі простих людей" і "вороги олігархів" хочуть гроші. Не можеш платити податки з города у півгектару - продавай. Слугам Зеленського потрібна вся земелька. Прийнятий скандальний закон №5600 нібито покликаний вирішити пита...

Хіти тижня. "В Кремле запереживали из-за возможной передачи Украине афганских A-29 Super Tucano", - Злий Одесит

вівторок, 7 грудень 2021, 18:00

"Помните разговоры о том, что Украина может приобрести лёгкие штурмовики A-29 Super Tucano? Затем эти разговоры сошли на нет, хотя дискуссия была весьма оживлённая и счёту сломанным копьям в данном ристалище экспертной среды просто нет. Собственно, так...