"Сьогодні основа політики Путіна та основа його легітимності - це війна" - російський опозиціонер

Путін весь час говорить: "вони нас не слухають, вони нас не поважають, вони на нас не звертають уваги, але тепер і зараз почують". Це схоже на пацанів у дворі, які міряються силою, наголосив політик.

Путін. Фото:УНІАН

Основою політики російського президента Володимира Путіна є війна, але не з міркувань безпеки, а для обґрунтування своєї легітимності. Таку думку висловив російський опозиціонер Леонід Гозман, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

"Я боюся, що справжньою метою зовнішньої політики Путіна є не звичайні для цього речі - безпека, просування бізнесу або підвищення рівня життя - а, скоріше, психологічні та нематеріальні поняття: повага, любов, визнання, страх. Путін весь час говорить: "вони нас не слухають, вони нас не поважають, вони на нас не звертають уваги, але тепер і зараз почують". Це схоже на пацанів у дворі, які міряються силою. Сьогодні основа його політики, основа його легітимності - це війна", - говорить Гозман .

За словами політика, в 2012 році Путіну пропонували повернутися до влади за допомогою чесних виборів, але він відмовився.

"Зараз відмовився на вибори Навального допустити, який точно б його не переміг. Мені здається, він не хоче отримувати легітимність від народу. Якби це були чесні вибори, і він на них виграв, то легітимність у нього була б від людей. Цього він не хоче, якщо люди наділили його владою, вони можуть її і забрати.

Як це буває в будь-якій нормальній країні. Так було в Україні з Ющенком, наприклад. Путін же хоче бути начальником від Бога, а війна - дуже важлива і зручна річ. Він зміг дуже вдало мобілізувати населення, еліти і на цьому стоїть його легітимність. Саме тому він не може змінити цю політику, якщо він її змінює, він втрачає базу свого існування, базу своєї легітимності", - пояснює опозиціонер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Зараз росію накриває економічний канібалізм - це коли у тебе закінчуються лампочки в квартирі, а купити ніде, тому викручуєш в туалеті", - Олена Кудренко

четвер, 30 червень 2022, 19:59

"Краснодар та Ростов здохнуть в останню чергу, говорять деякі аналітики. Бо там чернозем, і поки можна щось вирощувати на землі - росіянин буде мати щось їсти. В першу чергу здохнуть східні регіони, "русскій сєвєр" (кострома, вологда...) В Пітері теж б...

"Драпануть, как со Змеиного, не удастся: репарации Россия будет выплачивать Украине десятилетиями", - Ейдман

четвер, 30 червень 2022, 18:08

"Армия мародеров, поджав крысиный хвост, драпанула с острова Змеиный вслед за русским кораблем. Ее руководство заявило, что это не отступление, а "жест доброй воли". Так же они в будущем объяснят и свое неизбежное бегство с Украины", - пише у своєму бл...