Сьогодні в ролі окупанта виступає не Гітлер, а Путін - Портніков

А ті, хто на повний голос кричать із усіх репродукторів "діди воювали", продовжують справу нацистів.

Ілюстрація:blog.i.ua

Напередодні річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в російському МЗС назвали провокацією спільні військові навчання Грузії і Сполучених Штатів. В іншій колишній радянській республіці – Молдові – теж проходять спільні з американцями військові навчання. Активісти проросійської Соціалістичної партії заблокували на кордоні з Румунією американську колону, щоб не допустити виставки військової техніки зі США у День перемоги. Про це пише Віталій Портніков для Радіо Свобода, повідомляють Патріоти України.

З вимогою не проводити цю виставку звернувся до влади і лідер молдавських комуністів, колишній президент країни Володимир Воронін.

Так правда про війну російськими офіційними особами і їхніми маріонетками на пострадянському просторі підміняється пропагандистським міфом. Якщо прислухатися до тих, хто обурюється з приводу американської військової виставки, то можна подумати, що США були ворогами Радянського Союзу у Другій світовій. Правда – інша.

Сталін і Гітлер були союзниками в перший період Другої світової війни. Два диктатора разом нападали на європейські країни, домовилися про розподіл континенту. Тільки після нападу Гітлера на СРСР ця країна вступила у війну на боці антигітлерівської коаліції. Ще через півроку до цієї коаліції приєдналися і Сполучені Штати. Допомога США Радянському Союзу у війні неоціненна. І це – не таємниця. Про це прекрасно знає кожен, хто пережив війну.

Але після того, як Радянський Союз вступив у звичну конфронтацію з демократичним світом, правда про війну стала підмінятися пропагандою. І цією пропагандою багато хто в Росії і в колишніх радянських республіках продовжує жити й зараз. Так ось, для російських дипломатів і молдавських комуністів і соціалістів нагадаю, що однією з головних цілей союзників було звільнення Європи від окупації. А сьогодні в ролі окупанта виступає не Гітлер – Путін.

І якщо США намагаються допомогти арміям країн, території яких окуповані агресором, вони продовжують справу солдатів Другої світової – справу звільнення та захисту свободи. А ті, хто на повний голос кричать із усіх репродукторів "діди воювали", продовжують справу нацистів.

Вони своїх дідів, які віддали життя за те, щоб окупація чужих земель стала історією, просто зрадили. І ніякого морального права влаштовувати парад в епіцентрі агресії – Москві – не мають.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Германия точно не наш союзник, и если власти игнорировали факты с 2014 года - это их прокол", - Сазонов

субота, 22 січень 2022, 18:29

"Две очень показательных новости в контексте вероятного российского широкомасштабного вторжения в Украину. Наглядные настолько, что их даже комментировать - лишнее. Но два слова от себя я добавлю", - пише політолог Кирило Сазонов на своїй сторінці у со...

"Из Киева, где сейчас пытаются понять, насколько вероятным является вторжение в случае неудачи дипломатии, важная смена российской оптики, возможно, не столь заметна", - Портников

субота, 22 січень 2022, 16:58

"Практически сразу же после отлета из Киева государственного секретаря США Энтони Блинкена президент Украины Владимир Зеленский обратился к соотечественникам с призывом не паниковать и оптимистичным прогнозом развития событий в стране. Впрочем, уже на ...