Соратник Симоненка? На Тернопільщині конкурс на керівника "Укрпошти" виграв...чинний член КПУ, - нардеп

Як стало відомо, переможець конкурсу раніше був депутатом міської партії від КПУ і помічником народних депутатів від цієї політсили Євгена Царькова та Олександра Голуба.

Ілюстрація:Корреспондент.net

Конкурс на керівника "Укрпошти" у Тернопільській області виграв чинний член Комуністичної партії Василь Юрчишин. Про це повідомив у Facebook народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий, передають Патріоти України..

“Це навіть не зрада, це ізмєна. Конкурс на керівника “Укрпошти” у Тернопільській області, серці Бандерштату, виграв нинішній керівник, чинний член Комуністичної партії Василь Іванович Юрчишин”, – сказано в повідомленні.

Згідно з повідомленням, Юрчишин раніше був депутатом міської партії від КПУ і помічником народних депутатів від цієї політсили Євгена Царькова та Олександра Голуба.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Путин был уже одной ногой в тюрьме, но вывернулся и оказался в нужном месте", - Анти-Колорадос

середа, 21 лютий 2018, 19:37

В РФ стався досить рідкісний, в умовах кінця 20 століття, випадок престолонаслідування, в самій його огидній формі. "То, что считается классической мафией, всегда растет снизу вверх, усложняясь функционально и структурно, а в мафию превращается в тот м...

"Лукашенко выполнил заказ из Кремля на "отлично". В Беларуси прошел закрытый процесс над украинским журналистом Шаройко" - Злий одесит

середа, 21 лютий 2018, 18:57

Українським ЗМІ варто показати чергову "червону картку". Замість того, щоб створити резонанс, всі як води в рот набрали, зауважив блогер. "Если честно, я весьма неприятно поражен тому, что украинские СМИ уделяют крайне мало внимания задержанным в сосед...