Сотні робочих годин міністри витрачають на публічне з’ясування стосунків чи розповіді про подробиці особистого життя

Чи не тому в Україні так повільно йдуть реформи?

Комітет виборців України провів дослідження і з'ясував, що 70% дописів на своїх сторінках Facebook міністри роблять в робочий час, і далеко не всі вони стосуються роботи.

Про це КВУ повідомляє у соцмережі, інформують Патріоти України.

В комітеті зазначають, що повідомлення урядовців часто стосуються не лише діяльності їх міністерств, а й аналізу загальнополітичної ситуації, міжнародних подій, святкових дат.

Серед членів уряду, які найактивніше користувалися Facebook на роботі, називають - міністра молоді і спорту Ігоря Жданова (83% дописів), міністра економічного розвитку Степана Кубіва (79%), міністра оборони Степана Полторака (79%), міністра інфраструктури Володимира Омеляна (61%) та міністра екології Остапа Семерака (61%).

"З одного боку цілком природно, що міністри використовують всі доступні медійні механізми для донесення планів або результатів своєї діяльності. З іншого – сотні робочих годин фактично витрачаються на публічне з’ясування стосунків чи розповіді про подробиці особистого життя", – заявив аналітик КВУ Денис Рибачок.

КВУ вважає, що питання медійної активності міністрів у соціальних мережах варто врегулювати шляхом внесення відповідних змін до внутрішніх документів Кабінету міністрів та наказів Національного агентства з питань державної служби. Адже подібна практика існує в більшості держав Європи.

"Зокрема, у Великобританії діє спеціальна інструкція, яка дозволяє користуватися соцмережами в робочий час, але закликає дотримуватися певних етичних правил. Зокрема, перевіряти достовірність опублікованої інформації, утримуватися від участі в конфліктних ситуаціях, уникати публікації повідомлень щодо особистого життя тощо", - розповів аналітик Комітету виборців.

За його словами, якщо британський держслужбовець ігнорує ці правила, він отримує дисциплінарне покарання, яке може призвести до звільнення. При цьому таке правило діє незалежно від того, чи публікацію розміщено на офіційний чи особистій сторінці, у робочий чи вільний від роботи час.

Як повідомлялося, 16 лютого радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк запропонував ввести заборону в Україні на російські соціальні мережі "Вконтакте" та "Одноклассники".

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вказували на недоліки": Катерина Осадча розповіла, яку операцію їй нав'язували під час роботи в моделінгу

субота, 5 квітень 2025, 6:00

Українська ведуча Катерина Осадча приголомшила вимогами під час роботи в модельному бізнесі. Зірка у фотоблогу пригадала доволі непрості часи, коли їй як манекенниці намагалися нав'язати комплекси. Зокрема, звертали увагу на форму вух і навіть рекоменд...

Європейці виділяють кошти на житло для переселенців. А далі... починається великий корупційний шабаш від Мінрозвитку, - журналіст

п’ятниця, 4 квітень 2025, 23:00

"Україна не має, куди селити внутрішньо переселених осіб - їм просто нікуди вертатися: ані будинків, ні навіть містечок і сіл вже немає. Європейці виділяють кошти на житло для таких людей. А далі починається великий корупційний шабаш від Мінрозвитку. Я...