"Совковый гебешник не смог вырасти из своего кителя. Путин получил оплеуху, и ему указали на его место" - Береза

Господар Кремля так і не зрозумів, що Захід з ним не рахується, як з рівним партнером.

Путін. ілюстрація:mk.ru

"Сначала Путин заявляет: "Мало того, что НАТО подошло к нашим границам, у нас возникло подозрение, что завтра Украину тоже туда включат, и там еще поставят какие-нибудь радары и системы противоракетной обороны". Затем он призвал западные страны не заходить в отношениях с российской стороной за "красную черту"." Про це пише у Facebook нардеп Борислав Береза, передають Патріоти України, продовжуючи:

И сразу после этого Парламентская ассамблея НАТО призвала поддержать надежды Украины и Грузии на вступление в Североатлантический альянс.

Путин получил оплеуху и ему указали на его место. Не равный среди равных, а варвар, от которого надо совместно обороняться.

Он еще немного поговорит и нас пригласят в ЕС. Он так и не понял, что Запад с ним не считается, как с равным партнером. Совковый гебешник не смог вырасти из своего кителя.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вони точно нічого небажаного не довезуть до стратегічних об'єктів?": Політолог закликав припинити співпрацю з компанією з вивезення сміття, яка працює у РФ

вівторок, 26 вересень 2023, 20:55

Політолог Олексій Голобуцький заявив 26 вересня у своєму Facebook, що франко-німецька компанія Veolia вивозить сміття як у країні-агресорі Росії, так і в Україні, і це становить прямий ризик безпеці, передають Патріоти України. "Виявляється, сміття за ...

Військових хочуть оцінювати залежно від кількості днів на "нулі": Масі Найєм пояснив, чому ця ідея - "маячня"

вівторок, 26 вересень 2023, 20:43

Юрист та ветеран війни Масі Найєм заявив, що не можна диференціювати українських військових залежно від кількості днів, які вони провели в зоні бойових дій, передають Патріоти України. Найєм прокоментував законопроєкт 3369-IX, де пропонують вибудовуват...