Спасти Рассиюшку может "Х*йтон": Рабинович порадив Путіну ввести у знесітленому Криму податок на свічки

Відомий економіст протролив Кремль з приводу того, як поправити вкрай розбалансовані фінанси країни-агресора.

Рабинович радить Путіну ввести систему "Х*йтон"

Російське керівництво може заробити на жителях анексованого Криму, які залишилися без світла в результаті енергетичної блокади, «радить» Слава Рабинович. Ось що блогер написав у ФБ, повідомляють Патріоти України.

Надеюсь, свечной рынок в Крыму тандем Ротенберг-Путин уже успел освоить?

Если опоздал, вот идея: ввести систему "Х*йтон" со свечным налогом. Все, кто в Крыму торгует свечками, платят 60% налог с продаж в ООО "Х*йтон".

Думаю, крымчане поддержат рост потребительских цен на анальные свечи... Главное, следите, чтобы 100500 батареек для телевизора не закончились!

И ещё.

Крымчане! Российской Федерации остро не хватает пушечного мяса для наземной операции в Сирии. Потери засекречены. Вы ведь теперь российские граждане? Завтра, в 8 утра все лица призывного возраста должны собраться у всех памятников Ленину на главных площадях ваших городов и посёлков. Будет проводиться запись добровольцев в Сирию, воевать за арабский мир Асада. Отказавшимся будут вменены соответствующие статьи за дезертирство.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Замість українських патріотів на Донбас завезли неотесаних московитів - Олександр Горобець

середа, 21 лютий 2018, 0:35

Усупереч плану українізації Миколи Скрипника. Є в українській історії людина, котра стоїть начебто особняком від усіх інших. Сто літ тому ім’я її гриміло на всіх усюдах. Прізвище з пошаною називалося у головних президіях і на мітингах. Його ідеї натвор...

"Розгром у Сирії вагнерівців підриває моральний дух у всіх збройних силах РФ", - Фельгенгауер

середа, 21 лютий 2018, 0:30

Павло Фельгенгауер підкреслив, що наслідки бою 7 лютого можуть виявитися набагато серйознішими, ніж сама собою тактична поразка в далекій Сирії. Під час розгрому авіацією США найманців приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер" у Сирії вагнерівців не...