Спасибо вам, украинские разведчики! Вам по праву есть чем гордиться, - Тимчук

Про масштаби роботи і професіоналізм нашої розвідки побічно можемо судити навіть за відгуками противника, наголосив нардеп.

Українська розвідка. Ілюстрація:http://prozoro.info

"О самоотверженной и эффективной работе украинской разведки мы писали не раз. Военным разведчикам Украины по праву есть чем гордиться, но о многом они не могут пока рассказать. И о самых успешных операциях мы, к сожалению, узнаем не скоро." Про це пише нардеп Дмитро Тимчук у своєму Facebook, передають Патріоти України, продовжуючи:

Но о масштабах работы и профессионализме нашей разведки косвенно можем судить даже по отзывам противника.

Вот один из известных главарей террористов на Донбассе А. Ходаковский с осознанием безысходности признал, что от украинской разведки ничего невозможно скрыть, подчеркнув при этом результативность основаных на разведданых мероприятий ВСУ по пресечению деятельности российско-террористических войск.

Что ж, спасибо вам, украинские разведчики! Не взирая на настойчивые попытки российских спецслужб распространять в Украине "зрадофилию" и упаднические настроения, украинскому обществу действительно есть чем гордится.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як Україна може реалізувати свій величезний потенціал у виробництві водню

вівторок, 21 вересень 2021, 6:50

Берлін зобов'язався підтримати перехід Києва на поновлювані джерела енергії, включаючи створення "Зеленого фонду", і розвивати двосторонні проекти в сфері енергетики. "По итогам сделки с Вашингтоном, Берлин обязался поддержать переход Киева на возобнов...

Брати в оптику бачать ті самі ворожі укріплення: Донецька родина, у якій проти окупантів воювали всі (відео)

вівторок, 21 вересень 2021, 6:30

Неймовірна історія донецької родини, у якій за батьківщину, проти московитської орди, воювали геть усі. Двоє братів воюють поруч, але жодного разу так і не зустрілися. Вони захищають свій дім у буквальному розумінні того висловлювання, передають Патріо...