Сподівання Кремля на зняття санкцій тануть: Дипломат пояснив, чому після приходу Трампа в України є привід для оптимізму

Вадим Трюхан наголосив, що трохи різна тональність заяв офіційних осіб США є наслідком того, що позиція Вашингтона знаходиться на етапі становлення.

Ілюстрація:euroua.comПерші кроки і заяви команди президента США Дональда Трампа говорять про те, що для України події розвиваються в правильному напрямку. Таку думку в коментарі Обозревателю висловив дипломат, голова правління ГО "Європейський Рух України" Вадим Трюхан, інформують Патріоти України.

"Заява віце-президента США Майка Пенса з приводу санкцій цілком логічне. Крім того, його не можна розглядати окремо від заяв інших офіційних представників США. На даний момент ключова заява належить постпредові США в ООН Ніккі Хейлі. Вона чітко підкреслила, що санкції з Росії будуть зняті тільки після повернення Києву контролю над Кримом і Донбасом. тобто для України події розвиваються в правильному напрямі. Є підстави для оптимізму", - зазначив Трюхан.

За його словами, трохи різна тональність заяв офіційних осіб США є наслідком того, що позиція Вашингтона знаходиться на етапі становлення.

"Якщо взяти до уваги не окремі заяви, а кроки адміністрації Трампа, можна зробити висновок, що надії Кремля на перезавантаження, на зняття санкцій тануть", - підсумував дипломат.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Не наї#еш – не проживеш". Це принцип життя та побудови відносин з іноземцями серед єгиптян", - блогер

вівторок, 20 лютий 2018, 0:29

Якщо їдете лише на Синай – не платіть за єгипетську візу, не платіть нікому за додаткові послуги, майте з собою ручку та вивчіть два магічних формулювання – "Sinai only" та "Tourist Police". "Спробую підсумувати нашу з Катериною поїздку до Шарм-еш-Шейх...

Раптовість, ініціативність, підривна діяльність у ворожому тилу: Роль Сил спеціальних операцій у сучасній російсько-українській війні

вівторок, 20 лютий 2018, 0:18

Головними принципами застосування добірних військ є раптовість, ініціатива, швидкість, узгодженість зусиль за напрямками та цілями, взаємодія зі спецслужбами та приватними військовими компаніями, здатність до неконвенційних дій (створення на основі пі...