Сподівання Кремля на зняття санкцій тануть: Дипломат пояснив, чому після приходу Трампа в України є привід для оптимізму

Вадим Трюхан наголосив, що трохи різна тональність заяв офіційних осіб США є наслідком того, що позиція Вашингтона знаходиться на етапі становлення.

Ілюстрація:euroua.comПерші кроки і заяви команди президента США Дональда Трампа говорять про те, що для України події розвиваються в правильному напрямку. Таку думку в коментарі Обозревателю висловив дипломат, голова правління ГО "Європейський Рух України" Вадим Трюхан, інформують Патріоти України.

"Заява віце-президента США Майка Пенса з приводу санкцій цілком логічне. Крім того, його не можна розглядати окремо від заяв інших офіційних представників США. На даний момент ключова заява належить постпредові США в ООН Ніккі Хейлі. Вона чітко підкреслила, що санкції з Росії будуть зняті тільки після повернення Києву контролю над Кримом і Донбасом. тобто для України події розвиваються в правильному напрямі. Є підстави для оптимізму", - зазначив Трюхан.

За його словами, трохи різна тональність заяв офіційних осіб США є наслідком того, що позиція Вашингтона знаходиться на етапі становлення.

"Якщо взяти до уваги не окремі заяви, а кроки адміністрації Трампа, можна зробити висновок, що надії Кремля на перезавантаження, на зняття санкцій тануть", - підсумував дипломат.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Біда скреп: "Большой санкционный переполох в "Роснефти", - Злий Одесит

субота, 17 листопад 2018, 1:00

"Буквально вчера я писал о том, что российская нефтяная монополия "Роснефть", вопреки курсу страны на дедолларизацию, избавилась от трети своих рублевых накоплений и увеличила долю долларовой массы до 70%!" - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляю...

Хіти тижня. "Правовой ликбез для Путина, или Чей Крым?" - Ілларіонов

субота, 17 листопад 2018, 0:35

"В попытке защитить Владимира Путина в деле о передаче Крымской области из РСФСР в УССР в 1954 г. и о юридическом статусе г. Севастополя в 1948-2014 гг. Сергей Миронов оказал тому и себе поистине медвежью услугу. Заметка руководителя "Справедливой Росс...