"США не просто згадали про Крим, а навіть поставили його на перше місце перед Донбасом. Вустами Керрі" - політичний оглядач

Росія ніколи не піде на пряме поверення АРК Україні. Але цілком може організувати новий "референдум", де ті ж таки 90 з гаком відсотків кримчан "проголосують" за, наприклад, незалежність, вважає Богдан Буткевич.

Джон Керрі. Фото:ar25.org

"Мене явно складно назвати оптимістом чи свідком секти "смачної кави" Пономаря. Але. Вловив за 2 останні дні кілька дуже оптимістичних речей." Про це пише у своєму Facebook оглядач Bogdan Butkevych, інформують Патріоти України, продовжуючи:

1. США не просто згадали про Крим, а навіть поставили його на перше місце перед Донбасом. Вустами Керрі. Це дуже важливо, повірте, навіть порядок слів грає величезну роль.

2. ЄС явно розуміє свою слабкість через Brexit, тому санкції проти рашки будуть продовжені безумовно. Втрачати американський ринок Європа дозволити собі не може, а тому буде виконувати вимоги Вашингтону. Щонайменше півроку. А вони прості - закінчити "вставання з колін" й не бикувати без ресурсу.

3. Вчора так званий "губернатор" окупованого Севастополя Меняйло заявив, що не виключає проведення повторного референдуму щодо статусу Криму. Це - особиста людина путіна. В РФії такі заяви просто так ніхто не робить. Це - пробна куля Кремля, типу, як сприйметься меседж в суспільстві.

А те, наскільки ця заява є синхронізованою в часі з заявами Керрі, то виглядає це як відповідь Кремля Білому Дому. Типу, ми зрозуміли й готові до переговорів.

Думаю, рашка ніколи не піде на пряме поверення АРК Україні. Але цілком може організувати новий "референдум", де ті ж таки 90 з гаком відсотків кримчан "проголосують" за, наприклад, незалежність.

Кароч, все вищевказане ще нічого не означає. Але тенденція порадувала, угу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "О донецких сепаратистах, появившихся в 2014 году - воспоминания жителя Донецка, побывавшего в подвале "ДНР", - блогер

понеділок, 26 серпень 2019, 3:00

Тех, кто готов был расколоть Украину десятилетия назад, я затрагивать не буду. Не владею информацией... Расскажу только о той публике, которую знал лично. К счастью, большинства из них, уже нет в живых. Это будут абсолютно разные люди: От моих рабочих,...

Хіти тижня. "По-хорошему завидую жителям Славянска", - пенсіонерка із окупованого Дебальцева

понеділок, 26 серпень 2019, 1:00

В окупації у провінційних містечках можна побачити хіба що порожні вулиці та розруху, а на підконтрольній території може повільно, але весь час щось ремонтують та прикрашають... "Каждый раз меня приятно удивляет город. Всегда в нем что-то строят, ремон...