Стало відомо про масові позасудові страти людей у Чечні

​Є відомості про 27 убитих, але їх може бути значно більше.

Фото з відкритих джерелВсього на даний момент відомо вже про 27 мовірно вбитих, хоча, за наявними відомостями, мова взагалі може йти про 56 жителів Чечні. Всі ці люди були затримані в різний час. Однак дата смерті у всіх цих людей - одна. Ніч з 25 на 26 січня, - повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На них не склали офіційні протоколи і не пред'явили звинувачення. Замість цього їх помістили в "підвали і підсобні приміщення відділів поліції". Джерело в МВС Чечні передало список жителів республіки, яких затримали в січні. Найбільше людей, згідно зі списком, затримали в населеному пункті Шалі - 28 осіб.

Всі спроби дізнатися щось про долю цих людей натикалися на неймовірний страх наших співрозмовників. Один з них, співробітник міської адміністрації Шалі, панічно відмовився знайомитися з прізвищами встановлених нами шалінців і сказав:" Всі, кого затримали в Шалі в січні, - їх більше немає. Не шукайте ", - повідомляє джерело.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Лікарі, які рятують хворих на COVID-19, нарешті отримають 300% надбавки: ВРУ виправила помилку Радуцького", - Снєгирьов

вівторок, 7 квітень 2020, 16:23

Наразі, після підписання міністром охорони здоров’я Степановим відповідного наказу щодо отримання доплат у вигляді трьох посадових окладів зарплати медпрацівниками, які борються з коронавірусом, ситуація зрушила з мертвої точки. 30 березня на позачерг...

"На оккупированной территории простой народ остался на растерзание людей, которые ничего, кроме как воровать, не умеют. Все летят в пропасть", - блогер про коронавірус у "ДНР"

вівторок, 7 квітень 2020, 16:15

"Первые случаи заражения коронавирусом в нашей стране были зафиксированы не так уж давно. Но, по моим сугубо личным ощущениям, прошла уже целая вечность, потому что я буквально сразу ушел на самоизоляцию. Это был мое осознанное решение", - пише у своєм...