Стало відомо про масові позасудові страти людей у Чечні

​Є відомості про 27 убитих, але їх може бути значно більше.

Фото з відкритих джерелВсього на даний момент відомо вже про 27 мовірно вбитих, хоча, за наявними відомостями, мова взагалі може йти про 56 жителів Чечні. Всі ці люди були затримані в різний час. Однак дата смерті у всіх цих людей - одна. Ніч з 25 на 26 січня, - повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На них не склали офіційні протоколи і не пред'явили звинувачення. Замість цього їх помістили в "підвали і підсобні приміщення відділів поліції". Джерело в МВС Чечні передало список жителів республіки, яких затримали в січні. Найбільше людей, згідно зі списком, затримали в населеному пункті Шалі - 28 осіб.

Всі спроби дізнатися щось про долю цих людей натикалися на неймовірний страх наших співрозмовників. Один з них, співробітник міської адміністрації Шалі, панічно відмовився знайомитися з прізвищами встановлених нами шалінців і сказав:" Всі, кого затримали в Шалі в січні, - їх більше немає. Не шукайте ", - повідомляє джерело.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ректор дніпровського університету погорів на великому хабарі (фото)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 18:47

Ректор спільно з помічником вимагали хабар у підприємця за можливість користуватись інноваційним обладнанням, що належить ВНЗ. У Дніпрі на великому хабарі попалися ректор одного з вищих навчальних закладів і його помічник. Зловмисники вимагали 150 тися...

"Не дав нажитися на дітях": Відомий спортсмен потрапив під прес чиновників

п’ятниця, 14 серпень 2020, 18:38

Відомий баскетболіст, зіткнувшись з неприпустимими діями чиновників і не бажаючи бути учасником злочинних схем, звернувся до СБУ. Але врешті його звільнили, до того ж за статтею. У м. Кременчуку Полтавської області вибухнув скандал. Повернувшись до рід...