Суперсила Притули: Як стати героєм для свого сина

Телеведучий розповів, що бути супергероєм для своїх дітей не так уже й складно.

Сергій Притула з сином Дмитром. Фото: Соцмережі

Актор та телеведучий Сергій Притула, знаний за участю в проектах "Вар'яти-шоу" та "Файна Юкрайна", часто ділиться з підписниками кумедними історіями з життя. Так, шоумен розповів, як переконав свого 10-річного сина, що має суперсилу, зазначають Патріоти України. Відповідний допис з'явився на Facebook-сторінці Сергія Притули.

За словами телеведучого, його син Дмитро розповів зірковому батьку, що він би хотів отримати, щоб відчувати себе щасливим. Більшість підлітків одразу б склали список з матеріальних речей, на кшталт, модної сумки, нового гаджета чи навіть транспорту. Однак син Сергія Притули, який навіть власного комп'ютера не має, здивував батька відповіддю.

З матеріальних речей він ні про що не мріє (хоча комп'ютера, наприклад, у нього немає). "Я б хотів мати суперсилу! Це коли ти можеш управляти якимось стихіями: водою, вогнем, землею, повітрям!" – написав Сергій Притула про мрії сина.

Після несподіваного зізнання сина ведучий запевнив, що він має цю суперсилу. На прохання Дмитра підтвердити свої слова Сергій Притула відповів, як він застосовує "надздібності" під час концертів.

"На концерти "Вар’ятів" приходять зовсім різні люди. Ну ось, 1000 чоловік у залі, і всі вони різні за походженням, віросповіданням, віком, соціальним статусом, статтю чи фінансовими статками… Їх повний зал. Вони наче море з людей. І от я виходжу на сцену, ноги підкошуються, хвилювання заважає говорити, тому в своєму першому стендапі я розповідаю трішки швидше, ніж зазвичай. Шукаю контакт з глядачами, десь вдається, десь – ні. Але в один прекрасний момент я щось кажу і вони регочуть! І аплодують! Всі! Бідні і багаті, дорослі і молоді, жінки і чоловіки, православні і греко-католики, студенти і спеціалісти, банкіри і таксисти!" – зізнався Сергій Притула.

За його словами, те, що весь зал одночасно регоче, не домовлявшись перед цим про такий флеш-моб, є його "суперсилою". Сергій Притула додав, що бути героєм для свого сина можна по-різному, та зробити це не так вже й складно: просто потрібно добре виконувати свою роботу. Мотиваційний, кумедний та водночас зворушливий допис сподобався користувачам мережі.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Блог из Луганска: легально можно зарабатывать только в "правительстве" и в "армии", - Черненко

субота, 23 березень 2019, 19:36

Світ просто збожеволів. Інженер-залізничник знімає виміри вікон, а ставить їх менеджер з продажів. Таксує вчорашній юрист, а соціолог штовхає тачки. І цей список дивних рокіровок можна продовжувати нескінченно... Про це у своєму блозі пише луганчанка О...

Хіти тижня. "Голосование без выбора, или Как второй тур может стать безальтернативным", - блогер

субота, 23 березень 2019, 19:30

"Последние социологические исследования почти не оставляют сомнений в том, что комик Владимир Зеленский выходит во второй тур, и главной интригой последних трех недель является ответ на вопрос, кто составим ему компанию - Петр Порошенко или Юлия Тимоше...