Тема України на саміті Великої Двадцятки в Китаї не була домінуючою, а тому саміт не став для України знаковою подією. Таку думку в коментарі Обозревателю висловив спів-директор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова Михайло Пашков, передають Патріоти України.
"Тема України була не першою і не головною на цьому саміті. Господар саміту, Китай, намагався максимально піти від політичних проблем, що загострюють порядок денний саміту, і зосереджувався на геоекономіці, на макроекономічній проблематиці, на світових ринках. Безумовно, цей саміт не став для України знаковою подією, що впливає на ситуацію на Донбасі і в Криму", - визнав експерт.
Разом з тим він звернув увагу на ряд важливих подій і заяв щодо українського питання, пов'язаних із самітом. "По-перше, давайте згадаємо спільну заяву Меркель і Олланда напередодні саміту з приводу переваг "нормандського" формату.
По-друге, передбачувана зустріч "трійки мінус Україна" не відбулася, і не могла відбутися через позиції в тому числі лідерів Франції та Німеччини. Це теж багато про що говорить.
По-третє, слід звернути увагу на спільну заяву Терези Мей (прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей. - ред.) і Барака Обами ( президент США Барак Обама. - ред.) про підтримку позиції України". Крім того, після зустрічі з президентом Росії Олланд заявляв про необхідність продовження "нормандського" формату.
"Всі ці моменти складаються в своєрідну мозаїку, яка, власне, і показує нам цю ситуацію навколо України", - зауважив Пашков.
За його оцінками, "відгомонів" саміту слід очікувати в ході подальших домовленостей на двосторонньому рівні. "В першу чергу, це стосується "нормандського" формату і подальшої дискусії в рамках ОБСЄ", - сказав він.
"21 лютого СБУ повідомила, що росіяни почали розкачувати протести в Україні. Скажу чесно – це очікувана подія. Очікувана саме зараз, на фоні переговорів, що відбуваються. І це частина тонкої багатоступеневої гри Путіна та його оточення", - пише політте...
У Києві серед зими помітили триколісний кабріолет Polaris Slingshot 2016 року. Він є рідкісним не лише в Україні. Його фото опублікували на сторінці t.o.p.c.a.r.s_ua в Instagram, передають Патріоти України. Американська компанія Polaris Industries спец...