Татуся Ле Пен остаточно вигнали із заснованої ним профашистсько-проросійської партії

Керівник французьких популістів в останні роки був лише почесним головою.

Жан-Марі Ле Пен. Фото: ЗМІ

У Франції відбувся черговий з’їзд правопопулістської партії Національний фронт Франції. Учасники зібрання ухвалили новий статут, який і скасував посаду почесного голови партії, повідомляють Патріоти України з посиланням на DW.

Також учасники з'їзду одностайно переобрали Марін Ле Пен на третій термін на посаді голови партії. Крім того, з'їзд, у якому взяли участь близько 1500 делегатів партії, ухвалив новий статут, зміни в якому передбачають ліквідацію посади почесного голови. За це рішення проголосували близько 80 відсотків делегатів.

Жан-Марі Ле Пен очолював партію з 1972 року протягом 39 років. У 2011 році він поступився посадою своїй доньці Марін Ле Пен. У серпні 2015 року політика виключили з лав партії за його антисемітські та інші провокаційні висловлювання. У тому числі про те, що газові камери під час Другої світової війни були лише "деталлю історії".

Попри виключення з Національного фронту, за ним зберігалася посада почесного голови. Однак в останні роки нове керівництво партії не допускало Ле-Пена на жодне важливе засідання.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Українську медсестру відзначили в Арґентині за посвяту в боротьбі з пандемією COVID-19

понеділок, 12 квітень 2021, 0:30

Серед більш ніж 75 учасників відзначили українську медсестру за боротьбу з пандемією у Аргентині. 9 березня відбувся віртуальний захід “Солідарні жінки”, організований Жіночим Підкомітетом Аргентинської Федерації Громад, спільно з Дирекцією Громадських...

"Дітей на Донбасі гине багато": Як Савченко на "Першому незалежному" озвучувала пропаганду Кремля

понеділок, 12 квітень 2021, 0:00

"Надюха на "Першому незалежному (медведчуківському)" займалась вкиданням тез, котрими далі кремлівська пропаганда оброблятиме українську аудиторію: "На жаль, діти дійсно гинуть. Ми не беремо окрему якусь пропаганду російську, але дійсно ДІТЕЙ ГИНЕ БАГА...