"Те, що сьогодні Путін погрожує всьому світу і може анексувати Крим, є заслугою адміністрації Джорджа Буша - старшого", - Бєлковський

На думку політолога, команда 41-го президента США намагалася запобігти розпаду СРСР.

Джордж Буш-старший. Ілюстрація:irishtimes

Політика адміністрації 41-го президента США Джорджа Буша - старшого призвела до зміцнення статусу Росії на світовій арені після розпаду СРСР. Про це заявив російський політолог Станіслав Бєлковський, передають Патріоти України з посиланням на Гордон.

Політолог не вважає, що США прагнули розвалу Радянського Cоюзу,.

"В кінці 80-х років республіканська адміністрація Буша - старшого намагалася врятувати СРСР. Ми пам'ятаємо візит Джорджа Буша до Києва, де американський президент вмовляв українських політиків: ні в якому разі не ставити питання про вихід зі складу Радянського Союзу і протистояти радикальному націоналізму", - нагадав Бєлковський.

На думку експерта, США планували послабити СРСР і "позбавити його статусу наддержави, але не знищити".

"США прекрасно розуміли, що розпад принесе багато нових проблем", - пояснив Бєлковський.

Політолог стверджує, що "саме завдяки Сполученим Штатам Росія отримала ексклюзив на ядерну зброю колишнього СРСР". Також РФ "успадкувала крісло постійного члена Ради Безпеки ООН, що теж було не очевидним".

"Тобто те, що сьогодні Путін погрожує всьому світу і може анексувати Крим, - це, за великим рахунком, заслуга адміністрації Джорджа Буша - старшого", - заявив Бєлковський.

"Антиамериканські ескапади" нинішнього Кремля політолог називає "проявом крайньої невдячності". Бєлковський вважає, що зараз влада США також не бажає розпаду Російської Федерації.

"США зацікавлені, щоб РФ не заважала їм правити світом і не влаштовувала кривавих ексцесів, типу кримського і донецького", - додав він.

Як відомо, Джордж Буш - старший займав пост президента США в 1989-1993 роках. Він є найстарішим з нині живих американських президентів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Мистецтво жонглювання фактами: У Авакова оприлюднили підрахунки щодо чисельності “Ходи Гідності” і “Маршу захисників”

субота, 24 серпень 2019, 17:24

МВС традиційно вміє так рахувати кількість людей на зібраннях, щоб догодити кожній чинній владі. Всі, хто пильно слідкував сьогодні за подіями на Майдані Незалежності помітили, що марш ветеранів був помітно чисельніший за офіційну "Ходу Гідності". У МВ...

Хіти тижня. Проти Коломойського в Україні зріє заколот: Запеклі вороги об'єднались, аби скинути ненависного "делателя королей", - мережа

субота, 24 серпень 2019, 17:00

Ігор Валерійович після перемоги Зеленського своїми гіперактивними атаками на всіх і вся зумів зробити здавалося б неможливе - об'єднати проти себе начебто і "зрадників" і "патріотів". Вирішальна сутичка намічається на осінь. В вищих політичних колах Ук...