Так, за словами блогера, за рівнем критичності сприйняття дійсності людство можна поділити на три групи: перша сприймає все на віру, знаходить для себе найбільш комфортного «пророка» і сліпо за ним йде. Друга група може аналізувати окремі вчинки і критикувати їх. Третя група звертає увагу на процеси та тенденції, формуючи таким чином уявлення про те, чим врешті-решт така діяльність закінчиться. Для будь-якої диктатури найбільш прийнятною «нивою» стає перша група.
З сучасної Росії емігрували всі представники третьої групи, як це траплялось свого часу з Радянським Союзом чи гітлерівською Німеччиною. Населення, що належить до другої групи, або емігрувало, або деградувало. Першу групу можна об’єднати навколо диктатора за допомогою «призначення» винуватого. У РФ таким «винуватим» був Обама, із-за політики якого життя росіян з кожним роком після анексії Криму погіршувалось. Наступником Обами мала стати Клінтон – але щось не склалось.
"Тепер, коли президентом стане людина, за яку в Кремлі відверто агітували, а життя пересічного росіянина не поліпшиться, виникнуть закономірні питання: а, може, це і не через Обаму? Одним словом, Кремлю доведеться різко перекроювати свою інформаційну політику, а розвінчання ідолів – невдячна справа, - прогнозує блогер.
19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...