Так, за словами блогера, за рівнем критичності сприйняття дійсності людство можна поділити на три групи: перша сприймає все на віру, знаходить для себе найбільш комфортного «пророка» і сліпо за ним йде. Друга група може аналізувати окремі вчинки і критикувати їх. Третя група звертає увагу на процеси та тенденції, формуючи таким чином уявлення про те, чим врешті-решт така діяльність закінчиться. Для будь-якої диктатури найбільш прийнятною «нивою» стає перша група.
З сучасної Росії емігрували всі представники третьої групи, як це траплялось свого часу з Радянським Союзом чи гітлерівською Німеччиною. Населення, що належить до другої групи, або емігрувало, або деградувало. Першу групу можна об’єднати навколо диктатора за допомогою «призначення» винуватого. У РФ таким «винуватим» був Обама, із-за політики якого життя росіян з кожним роком після анексії Криму погіршувалось. Наступником Обами мала стати Клінтон – але щось не склалось.
"Тепер, коли президентом стане людина, за яку в Кремлі відверто агітували, а життя пересічного росіянина не поліпшиться, виникнуть закономірні питання: а, може, це і не через Обаму? Одним словом, Кремлю доведеться різко перекроювати свою інформаційну політику, а розвінчання ідолів – невдячна справа, - прогнозує блогер.
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...