Територія брехні: "Россия стала лидером рейтинга по запросах на удаление данных из Google" - блогер

У 85% запитів підставою для видалення інформації російська влада назвала "національну безпеку".

"Россия стала лидером рейтинга Transparency Report, в котором Google анализирует количество запросов на удаление данных. По итогам 2016 года российские власти 13,2 тыс. раз попросили удалить информацию из поисковой системы." Про це пише Олег Леусенко у своєму Livejournal, передають Патріоти України, продовжуючи:

На запросы с России приходится более половины от общего числа запросов по всему миру (22,5 тыс). Google одобрила 74% заявок, после чего удалила упоминаемые ресурсы или ограничила к ним доступ.

В 85% запросов основанием для удаления информации названа «национальная безопасность». В 5% просят ограничить доступ к информации, «критикующей представителей власти». 2% запросов связаны с пропагандой суицида и другими нарушениями законодательства.

Ранее рейтинг Transparency Report опубликовала компания Twitter. В нем Россия заняла третье место после Франции и Турции. По итогам второй половины 2016 года компания получила 522 запроса на удаление информации от российских властей и "общественных" организаций.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Скільки ATACMS отримає Україна: Злий Одесит розвіяв "зраду"

вівторок, 26 вересень 2023, 21:40

У інформації, яка з'являється в західних ЗМІ про те, що Україні передадуть "невелику" кількість далекобійних ракет ATACMS немає ніякої "зради". Про це пише військово-політичний експерт Олександр Коваленко (Злий Одесит) у своєму Телеграм-каналі, передаю...

"Вони точно нічого небажаного не довезуть до стратегічних об'єктів?": Політолог закликав припинити співпрацю з компанією з вивезення сміття, яка працює у РФ

вівторок, 26 вересень 2023, 20:55

Політолог Олексій Голобуцький заявив 26 вересня у своєму Facebook, що франко-німецька компанія Veolia вивозить сміття як у країні-агресорі Росії, так і в Україні, і це становить прямий ризик безпеці, передають Патріоти України. "Виявляється, сміття за ...