Територія брехні: "Россия стала лидером рейтинга по запросах на удаление данных из Google" - блогер

У 85% запитів підставою для видалення інформації російська влада назвала "національну безпеку".

"Россия стала лидером рейтинга Transparency Report, в котором Google анализирует количество запросов на удаление данных. По итогам 2016 года российские власти 13,2 тыс. раз попросили удалить информацию из поисковой системы." Про це пише Олег Леусенко у своєму Livejournal, передають Патріоти України, продовжуючи:

На запросы с России приходится более половины от общего числа запросов по всему миру (22,5 тыс). Google одобрила 74% заявок, после чего удалила упоминаемые ресурсы или ограничила к ним доступ.

В 85% запросов основанием для удаления информации названа «национальная безопасность». В 5% просят ограничить доступ к информации, «критикующей представителей власти». 2% запросов связаны с пропагандой суицида и другими нарушениями законодательства.

Ранее рейтинг Transparency Report опубликовала компания Twitter. В нем Россия заняла третье место после Франции и Турции. По итогам второй половины 2016 года компания получила 522 запроса на удаление информации от российских властей и "общественных" организаций.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Зброя та безпека 2018": Світові продемонстрували нову військову розробку українських інженерів (фото)

понеділок, 22 жовтень 2018, 22:47

Державний концерн "Укроборонпром" представив новий високомобільний радіолокаційний комплекс розвідки вогневих позицій 1Л221Е розробки і виробництва НПК "Іскра". Комплекс був представлений в рамках Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, о...

Саакашвілі розповів, як йому нудно живеться у Європі (відео)

понеділок, 22 жовтень 2018, 22:37

Екс-президент Грузії, колишній глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі живе в Амстердамі, і, за його словами, не шикує: купує продукти в місцевому супермаркеті, ходить в спортзал і рухається по місту на велосипеді. За словами Міхо, коли ...