У той час як командири частин і підрозділів "1 армійського корпусу ДНР" постійно доповідають вищому командуванню про укомплектованість ввірених їм структур на рівні не менше 95%, в реальності некомплект по особовому складу в середньому становить 40-60%, повідомляють Патріоти України.
Відповідні дані навів у Facebook координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат України (фракція "Народний фронт") Дмитро Тимчук.
Так, за його словами, в "9 окремому мотострелковом полку" по підрозділах некомплект варіюється від 25% до 60%. У 100 "окремої мотострілкової бригади" - від 35% до 70%.
"Єдиний повністю укомплектований підрозділ в цій бригаді - взвод БПЛА в реальності - оцініть жарт гумору - не має жодного БПЛА, якщо не брати до уваги подарованого в 2017 році російським" благодійним фондом "громадянського безпілотника". В 1 омсбр некомплект - від 35% до 60%. І т.д.", - додав експерт. Як підкреслив Тимчук, деякі підрозділи, наприклад, взвод ППО ТБ в\ч 08819, укомплектовані всього на 5%, тобто, "існують тільки на папері".
"Друга проблема окупаційного командування - "якість" особового складу. У доповідях командири частин і підрозділів звітують, що у них 100% особового складу - це військовослужбовці 1 і 2 категорії, тобто мають високі морально-психологічні якості і бойовий дух. Однак, проведені на замовлення російських радників соцдослідження показали, що 65-80% особового складу відносяться до 3 і 4 категорії, тобто з низьким моральним духом, психологічними проблемами, в першу чергу на ґрунті наркоманії та алкоголізму", - пояснив він.
У підсумку, зазначив нардеп, ситуацію для російського окупаційного командування на Донбасі рятують лише підрозділи ЗС РФ і "добірні підрозділи російських найманців, в т.ч. з ПВК".
У Москві на військовому параді до 9 травня поруч з главою Кремля сидів кадровий військовослужбовець російської армії, який захоплював Маріуполь. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Центр протидії дезінформації. Морські піхотинці 810-ї ...
Від самого початку свого існування коаліція в Німеччині стикнулася з неабиякими проблемами. Обрання лідера Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Фрідріха Мерца на посаду канцлера Німеччини стало не лише особистим випробуванням для політика, а й перши...