"Тільки рейки вже давно викопали": Казанський підняв на сміх "унікальний прорив" у "ДНР"

30 січня відбулася нарада робочої групи по запуску новітніх трамваїв у "ДНР".​ От тільки їздити вони б змогли тільки у двох містах "республіки".

Трамваї у окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

Донецький електротехнічний завод хоче запустити "технічно вдосконалені" трамваї в "ДНР". Про це написав у своєму мікроблозі в Twitter журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

"Оце прекрасне. Цікаво тільки, де ці трамваї їздитимуть? Трамвайні мережі збереглися там тільки в Донецьку і в Єнакієво. А в самій Макіївці, в пабліку якої це опубліковано, трамвайні рейки вже давно викопали і здали в метал. Але хтось і в таку хрень вірить", - написав Казанський.

Так, в одному з місцевих пабліків повідомили, що 30 січня відбулася нарада робочої групи по запуску трамваїв у "ДНР". "На сьогоднішній день ми розглядаємо можливість впровадження асинхронного двигуна замість двигуна постійного струму, а також можливість використовувати в електрокеруванні передових розробок. Далі нововведення дозволять скоротити споживання електроенергії на технічно вдосконалених трамваях до 40%", - амбітно заявив директор підприємства.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "События в Донецке, о которых нельзя говорить", - Фашик Донецький

вівторок, 21 січень 2020, 19:30

Розповідь зі слів того, хто безпосередньо бачив те, що бачити не можна. Про це у своєму блозі пише Фашик Донецький, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "В продолжении темы оккупации части территории Украины рф и "гражданской войны" рас...

"Запад становится соучастником очень опасного преступления?" - Анти-Колорадос

вівторок, 21 січень 2020, 19:15

Іран продовжував якісь, ніким не контрольовані роботи на закритих об'єктах, але в той же час, отримав можливість продавати набагато більше нафти, ніж під санкціями. "Вчера из Ирана прозвучало суровое предупреждение направленное, в первую очередь, чувст...