"Тільки рейки вже давно викопали": Казанський підняв на сміх "унікальний прорив" у "ДНР"

30 січня відбулася нарада робочої групи по запуску новітніх трамваїв у "ДНР".​ От тільки їздити вони б змогли тільки у двох містах "республіки".

Трамваї у окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

Донецький електротехнічний завод хоче запустити "технічно вдосконалені" трамваї в "ДНР". Про це написав у своєму мікроблозі в Twitter журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

"Оце прекрасне. Цікаво тільки, де ці трамваї їздитимуть? Трамвайні мережі збереглися там тільки в Донецьку і в Єнакієво. А в самій Макіївці, в пабліку якої це опубліковано, трамвайні рейки вже давно викопали і здали в метал. Але хтось і в таку хрень вірить", - написав Казанський.

Так, в одному з місцевих пабліків повідомили, що 30 січня відбулася нарада робочої групи по запуску трамваїв у "ДНР". "На сьогоднішній день ми розглядаємо можливість впровадження асинхронного двигуна замість двигуна постійного струму, а також можливість використовувати в електрокеруванні передових розробок. Далі нововведення дозволять скоротити споживання електроенергії на технічно вдосконалених трамваях до 40%", - амбітно заявив директор підприємства.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Бой за Карин Так глазами армянского добровольца", - Бутусов

понеділок, 30 листопад 2020, 0:35

Після взяття Карін Така азербайджанська піхота вийшла прямо до Шуші, і вірменське командування і вся армія це прекрасно розуміли. "Где-то я это, кажется, уже слышал... Армянский блогер Давид Симонян принял участие в боевых действиях в Карабахе. И вот к...

Володимир Гройсман: «Коли влада ігнорує реальність і вдає, що все гаразд, мене це дуже насторожує»

понеділок, 30 листопад 2020, 0:30

Гройсман у трійці можливих кандидатів на прем'єрство. Але є нюанси. Настав момент, коли особи експрем'єрів Арсенія Яценюка, Володимира Гройсмана і навіть головної популістки країни Юлії Тимошенко, які колись отримали шквал заслуженої критики, стали мен...