"Тільки рейки вже давно викопали": Казанський підняв на сміх "унікальний прорив" у "ДНР"

30 січня відбулася нарада робочої групи по запуску новітніх трамваїв у "ДНР".​ От тільки їздити вони б змогли тільки у двох містах "республіки".

Трамваї у окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

Донецький електротехнічний завод хоче запустити "технічно вдосконалені" трамваї в "ДНР". Про це написав у своєму мікроблозі в Twitter журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

"Оце прекрасне. Цікаво тільки, де ці трамваї їздитимуть? Трамвайні мережі збереглися там тільки в Донецьку і в Єнакієво. А в самій Макіївці, в пабліку якої це опубліковано, трамвайні рейки вже давно викопали і здали в метал. Але хтось і в таку хрень вірить", - написав Казанський.

Так, в одному з місцевих пабліків повідомили, що 30 січня відбулася нарада робочої групи по запуску трамваїв у "ДНР". "На сьогоднішній день ми розглядаємо можливість впровадження асинхронного двигуна замість двигуна постійного струму, а також можливість використовувати в електрокеруванні передових розробок. Далі нововведення дозволять скоротити споживання електроенергії на технічно вдосконалених трамваях до 40%", - амбітно заявив директор підприємства.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Зірки говорять: У одного знака Зодіаку розпочнеться смуга успіху та перемог

п’ятниця, 18 вересень 2020, 9:59

На представників цього знака очікує позитив і на фінансовому, і на особистому фронті. Астролог Василина Володіна спрогнозувала, що до неділі, 20 вересня, з життя знака Зодіаку Телець зникне чорна смуга. На зміну чорній смузі у життя Тельців прийде смуг...

Трагедія через санітайзер: Жінка загорілася після обробки рук антисептиком

п’ятниця, 18 вересень 2020, 9:46

Жінка загорілася на очах у своїх дочок, коли спробувала запалити свічку після обробки рук санзасобом. Повідомляється, що Кейт Уайз загорілася на очах у своїх дочок, коли спробувала запалити свічку після обробки рук засобом. Коли вона тільки зробила пер...