
Подумалося: а адже як добре ми жили в Радянському Союзі - працювали, святкували, відпочивали! Загалом, були практично щасливі. А все тому, що не знали, як живуть по-людськи. Наприклад, у фільмі "Касабланка" (1942) вражає елегантність чоловічих костюмів і жіночих суконь, а у нас в 1956 році вийшов фільм "Весна на Зарічній вулиці", де всі герої в ватниках, кирзових чоботях і ватяних же штанях. Але "Касабланки" нам не показували, була тільки Зарічна вулиця. Так пише на своїй сторінці в Фейсбуці викладач вищої школи з Риги Сергей Талк, передають Патріоти України і цитують далі:
"И вот теперь россияне узнали, в каком дерьме они живут - теперь есть возможность сравнить с Европой и той же Турцией. Узнали и сильно обиделись, но не на себя, а на других.
Выплёскивание этой неприкрытой злобы на остальной мир - это и есть основа сегодняшней внешней политики России. Особенно досталось украинцам - они, не захотели больше жить в нашей помойной яме, они, видите ли, захотели как в Европе.
P.S. Считаю большой педагогической удачей, что мне удалось уложить внешнеполитическую доктрину страны в 2 абзаца".
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...