Традиційно вкрали чуже: На міжнародному фестивалі в Іспанії росіяни привласнили собі львівське пиво (фото)

Пиво "1715" і "Роберт Домс" на фестивалі культур представляли, як російський продукт.

На міжнародному фестивалі росіяни видали львівське пиво за російське. Фото:facebook

На фестивалі міжнародної культури в Іспанії росіяни виставили в своїй ятці львівське пиво "1715" і "Роберт Домс". Їх вказали, як продукти російського виробництва. Про це повідомила у своєму Facebook журналістка Леся Гасич, передають Патріоти України.

Також росіяни представили польське пиво "Żywiec".

"Якщо вкрасти чужі землі для Росії не проблема, то присвоїти чужі продукти тим більше. З національних страв - китайські пельмені, ісконно російські чебуреки та сосиски в тісті. Не краще і з представленням "народних" виробів – футболки СССР, Ленін та куди ж без "Goodbye America" та традиційних матрьошок.

Не зрозуміло, для чого там протигази, похідні (військові?) рюкзаки, фляги та камуфляжні штани. "Русский мир" вже в Іспанії?", – написала Гасич.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Офіційне оголошення переможця виборів президента вже не за горами: ЦВК прийняла паперові протоколи від усіх округів

п’ятниця, 26 квітень 2019, 11:48

Після другого туру виборів президента Центральна виборча комісія 26 квітня прийняла протоколи з "мокрими печатками" від усіх 199 окружних виборчих комісій. Результати виборів встановлять та офіційно оголосять після обробки всіх протоколів, передають Па...

"Путін, введи!": Журналістка нагадала кремлівським пропаганд*нам, чому "раптово" помер Чуркін (відео)

п’ятниця, 26 квітень 2019, 11:36

Постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін, який раптово помер 20 лютого 2017 року, першим повідомив про лист українського екс-президента Віктора Януковича голові РФ Володимиру Путіну з проханням ввести війська в Україну. Про це нагадала російс...