Трьох начальників зі столичного управління поліції, які привласнили майже 10 млн гривень, що призначалися для виплат поліцейським, заарештували на 2 місяці з альтернативою внесення застави, загальний розмір якої становить 8 млн гривень.
"Зокрема, начальнику Управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Головного управління Нацполіціі України в Києві суд в якості альтернативи утримання під вартою визначив заставу в сумі 2 млн гривень, представнику профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України, а також заступнику одного з полків особливого призначення київської поліції - по 3 млн гривень кожному ", - повідомили в прес-службі прокуратури Києва.
Ще двоє фігурантів кримінального провадження, згідно з рішенням суду, будуть перебувати під домашнім арештом. Одного з них суд зобов'язав носити електронний засіб контролю.
Дії підозрюваних кваліфіковані за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...