Тримай "краба": Дитина на УЗД протягнула долоньку у привітання (фото)

​У Нью-Йорку на 20-му тижні при зйомці УЗД на сімейну пару чекав приємний сюрприз: на знімку малятко немов "дає п'ять" своїм майбутнім батькам.

"Нам треба було кілька років, щоб я змогла знову завагітніти. Це була дуже важка боротьба, і я вже зневірилася народити другу дитину, але життя непередбачуване. Наша маля - це диво!", - розповіли Ліббі і Метью Власіч, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Батьки виклали знімок УЗД у соцмережі, і маля відразу набрала тисячі лайків і репоста. Тепер її появи на світ чекають не тільки мама з татом, а й ціла група шанувальників.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Перспектива дальнейших действий противника в Восточной и Южной операционных зонах - Машовець

четвер, 7 липень 2022, 10:08

У меня нет сомнения в том, что следующим объектом приложения усилий российского военного командования на Донбассе станет Славянско - Краматорская агломерация. Хотя, по целому ряду признаков, не исключено, что на Харьковском, Криворожском и Николаевском...

"Как Путин сварил истинно Русский Борщ", - Рибніков

четвер, 7 липень 2022, 9:23

В алтайском федеральном бункере президента РФ варили настоящий Русский Борщ из борщевика, пырея и курника с мойвой. Спикер МИД Мария Захарова с саркастической улыбкой, полной презрения к хахлам, ковырялась в дымящемся туеске топором, из которого недавн...