"Пару років тому я отримав несподіваний інсайт, коли на одній міжнародній конференції побачив делегацію уряду Південного Судану. Хто не знає, це така молода християнська держава в Африці, яка відокремилася від великого Судану. Держава небагата, прийшла до незалежності через війну і велику кількість негараздів, і не зовсім зрозуміло, потрібна була ця незалежність чи ні, і війна там до сих пір триває. В цілому, християнський світ вітав цю незалежність і держава тепер член ООН", — написав мандрівник.
"Коли я побачив цих людей, помилитися було неможливо — це були афроукраїнці, наші політики, тільки з іншим кольором шкіри. Дуже дорогі костюми, дорогі годинники, розкішно одягнені дружини в фантастичних головних уборах. У ліфті домінував запах їх одеколонів. Вони дивно виглядали серед європейців, які приїхали в джинсах, стоптаному взутті і т.ін.", — додав Євген Іхельзон.
Здебільшого користувачі соцмереж підтримали таке порівняння. Так, деякі користувачі розповіли докладніше про життя в Південному Судані, інші припустили, що паралель швидше треба було провести з бойовиками "ДНР" і "ЛНР", а не з політиками незалежної України. Eugene Kozhyrnov: "Ще трохи паралелей. У Південному Судані більшість населення живе в очеретяних будинках і, в сезон дощів, часто по пояс у воді. Кам’яні будинки є тільки в декількох містах і в них живуть або іноземці, або сім’ї чиновників".
26 квітня за новим стилем (9 травня за старим) вшановують єпископа Василя Амасійського і праведної діви Глафіри. За юліанським календарем сьогодні вшановують мученицю Фомаїду Єгипетську. ***. Святий Василь жив у IV столітті в місті Амасії (Мала Азія). ...
Китайський полонений розповів, як потрапив до російської армії та поділився, що в його взводі було лише кілька китайців. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на інтерв'ю полоненого китайця Ванга Гуанцзюна під час телемарафону. "Я так само...