Це серйозна політична помилка України - Піонтковський прокоментував голосування за антиізраїльську резолюцію в ООН

Політолог вважає, що при голосуванні в Раді безпеки ООН по ізраїльському питанню Україна могла не солідаризуватися з державою-агресором Росією.

Андрій Піонтковський. Фото:politdengi.com.ua

Україна припустилася помилки, коли підтримала антиізраїльську резолюцію в Раді безпеки ООН. Про це заявив в коментарі виданню Гордон російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський, зазначають Патріоти України.

"Я лично считаю, Украина совершила серьезную политическую ошибку. Не фатальную, не решающую, но очевидно, что ошибку. Вполне можно было не солидаризоваться с государством-агрессором Россией и воздержать, или даже против голосовать. Не знаю, кто принимал это решение. Говорят: американцы давили. Давил Обама, которого через пару недель нигде не будет. А Украине и дальше предстоит иметь дело с Израилем", - сказав політолог.

Він вважає, що антиізраїльська резолюція є помстою президента США Барака Обами прем'єр-міністру Ізраїлю Біньяміну Нетаньяху.

"Впервые США пропустили антиизраильскую резолюцию. Это последняя месть Обамы премьер-министру Нетаньяху. У них не сложились отношения. Резолюции Совета безопасности ООН трудно менять. Израиль не будет выполнять эту резолюцию – никто его не заставит. В данном случае речь идет о политическом, психологическом эффекте. Но Америкой ошибка будет исправлена 20 января, когда в должность вступит Трамп. К сожалению, Украине будет сложнее", - сказав Піонтковський.

Як відомо, 23 грудня Рада безпеки ООН прийняла резолюцію, в якій йдеться про те, що створення Ізраїлем поселень на окупованій палестинській території "не має юридичної сили і є кричущим порушенням міжнародного права".

Її підтримали 14 членів Радбезу. США, які раніше блокували подібні проекти, утрималися. Серед країн, які підтримали резолюцію, була і Україна.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Шашлики 2.0": Урядовий квартал утік, а як щодо попереджень для решти? - Зоя Казанжи

п’ятниця, 22 листопад 2024, 15:46

"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...

Аналітики The Financial Times підрахували реальний мобілізаційний резерв України

п’ятниця, 22 листопад 2024, 15:19

Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...