Напевно, ви не раз помічали і цей знак на упаковці та навіть замислювалися, що він означає.Виявляється, він має велике значення у виробництві якісної продукції. А називається він знаком ехшера (або екшера).
Ехшер (або екшер) - це особливий знак, який підтверджує кошерність продукту і вища якість виготовлення. Організації, яким дозволено ставити подібні знаки, проходять серйозну перевірку на якість і відповідність правилам виробництва продуктів.
Вимога ехшера - це вимога до якості продукту, що випускається і, відповідно, до якості сировини. Тому лінія, на якій планується проводитися подібний продукт, примусово очищається. Так, щоб виключити можливість потрапляння навіть найменшої частки сторонніх речовин (чисте виробництво). Якщо ж обладнання не може бути очищено, то продукт не може бути проведений - точніше, на ньому не буде стояти відповідний знак.
Також важливо знати, що продукти ехшера - це обов'язкова користь для нашого організму.
Відповідно до правил вся їжа поділяється на 3 типи: м'ясну, молочну та «нейтральну», звану парве. Сам по собі знак ехшера значить гіпоалергійність. За винятком продуктів з позначкою «нейтральне»: в таких товарах немає жодної частки продуктів, зроблених з молочних або м'ясних інгредієнтів.
Організацій з випуску продукції ехшера існує безліч. Найпоширеніший знак - це U або OU (Orthodox Union). Його можна зустріти на Coca-Cola, Nestlé, Jim Beam, Heinz і інших товарах. На те, до якого типу належить продукт, вказує маленька буква з правого боку від знака:
OU - не містить м'яса або молока, «нейтральний» продукт
OU-D - молочний продукт
OU-M (OU-Glatt) - містить м'ясо або м'ясні інгредієнти
OU-F - з рибними інгредієнтами
На цей знак звертати свою увагу конче необхідно людям у яких є алергія на молоко та м’ясо, людям, які сидять на дієті чи займаються спортом, людям, які хочуть бути впевненими, що вони купують корисну та «чисту» їжу.
Поки живі окупанти на півночі Харківщини нажахані втратами своїх військ і сприймають поранення та евакуацію з полю бою як щасливий квиток, єдина можливість ще пожити, зазначають Патріоти України. Ось який матеріал з цього приводу знайшов та переказав Ю...
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...