Це вам не на ІДІЛ полювати: Росія ввела новий елемент інформаційної війни

Силовикам наказано зареєструватися в «Вконтакте» і на YouTube та старанно моніторити ці дві соцмережі.

Росгвардія буде займатися... дізлайками. Ілюстрація: соцмережі.

"Типичное поведение представителей оккупационной фашистской нелегитимной администрации. Это кстати, один из элементов информационной войны. Сотрудникам Росгвардии приказали ставить дизлайки на критику ведомства в соцсетях 13 сентября 2018", - пише Юрій Шуліпа на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"В интернете неизвестные распространили копию официального документа, согласно которому начальник Росгвардии Белгородской области требует от сотрудников ведомства ставить дизлайки на негативные публикации в социальных сетях.

Целью данного приказа указывается оперативное реагирование на информацию негативного характера. Согласно документу, который датирован январем 2018 года, сотрудникам Росгвардии необходимо зарегистрироваться во «Вконтакте» и на YouTube.

В ходе мониторинга этих двух социальных сетей, при обнаружении негативной информации о службе в Росгвардии, необходимо поставить дизлайк, а также оставить опровергающий комментарий. После этого сделать скриншот проделанной работы и отправить его сотруднику Ирине Прасол, вероятнее всего, специалисту по взаимодействию со СМИ.

Ранее 9111.ru писал, что в Госдуму внесен законопроект, согласно которому российским военнослужащим запрещается размещать информацию о себе и своих сослуживцах в сети интернет и в СМИ".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Бог створить умови, і їм доведеться": Філарет озвучив умови передачі Києво-Печерської лаври ПЦУ (відео)

понеділок, 21 січень 2019, 10:48

Києво-Печерська лавра повинна перейти до Православної церкви України тільки законними методами без насильства, заявив Філарет. Як він зазначив, насильство необхідно відкинути одразу, потрібно діяти тільки законними методами. "Насильство ми відкидаємо о...

"Я здесь т**хаю всех": П'яні іноземці гучно погуляли Ужгородом (відео)

понеділок, 21 січень 2019, 10:36

До правоохоронців надійшло повідомлення від небайдужого громадянина про те, що він зафіксував п'яного іноземця, який намагається сісти за кермо. Як повідомили в Управлінні патрульної поліції Закарпаття, випадок трапився вчора, близько 03:00 години ночі...