Це вам не на ІДІЛ полювати: Росія ввела новий елемент інформаційної війни

Силовикам наказано зареєструватися в «Вконтакте» і на YouTube та старанно моніторити ці дві соцмережі.

Росгвардія буде займатися... дізлайками. Ілюстрація: соцмережі.

"Типичное поведение представителей оккупационной фашистской нелегитимной администрации. Это кстати, один из элементов информационной войны. Сотрудникам Росгвардии приказали ставить дизлайки на критику ведомства в соцсетях 13 сентября 2018", - пише Юрій Шуліпа на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"В интернете неизвестные распространили копию официального документа, согласно которому начальник Росгвардии Белгородской области требует от сотрудников ведомства ставить дизлайки на негативные публикации в социальных сетях.

Целью данного приказа указывается оперативное реагирование на информацию негативного характера. Согласно документу, который датирован январем 2018 года, сотрудникам Росгвардии необходимо зарегистрироваться во «Вконтакте» и на YouTube.

В ходе мониторинга этих двух социальных сетей, при обнаружении негативной информации о службе в Росгвардии, необходимо поставить дизлайк, а также оставить опровергающий комментарий. После этого сделать скриншот проделанной работы и отправить его сотруднику Ирине Прасол, вероятнее всего, специалисту по взаимодействию со СМИ.

Ранее 9111.ru писал, что в Госдуму внесен законопроект, согласно которому российским военнослужащим запрещается размещать информацию о себе и своих сослуживцах в сети интернет и в СМИ".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Господині на замітку: Кабачкова ікра без стерилізації

четвер, 15 листопад 2018, 7:10

Смачна і корисна кабачкова ікра на зиму являє собою овочеву суміш. Завдяки різному складу і кількості компонентів у ній можна отримати і різний смак самої ікри. Крім безпосередньо кабачків, до цієї страви з успіхом можна додавати інші сезонні овочі та ...

"Ігри в демократію, або Як "звільненому" Захарасту на Донбасі заміну шукали", - блогер

четвер, 15 листопад 2018, 6:56

Минулої неділі, 11 листопада, на території ОРДЛО пройшли "вибори глав республік" "ДНР" і "ЛНР". Місцеві сепаратистські ЗМІ і до цього дня не замовкають, розповідаючи жителям в окупації, якими "чесними" і "демократичними" були ці "вибори". - Андрій, оче...