Якщо целюлозне волокно розділити на дрібні частки розміром 0,001 мм, а потім з'єднати їх з пластиком, цілком реально отримати матеріал, міцніший за сталь. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням Daily Mail.
Основна проблема, на якій зосередилися дослідники, - висока вартість нового матеріалу. Виробництво одного кілограма целюлозного нановолокна становить близько 1000 ієн або 9 доларів. Передбачається, що до 2030 року собівартість вдасться скоротити вдвічі, і тоді новий матеріал буде не тільки екологічним і новаторським, а й економічно життєздатною продукцією. Він зможе стати конкурентом для традиційно використовуваних в автоіндустрії сталі та алюмінієвих сплавів.
Комбінація целюлозного волокна та пластика відрізняється міцністю та легкістю. Передбачається, що новим матеріалом можуть зацікавитися виробники електромобілів. У цьому сегменті інженери постійно шукають шляхи зменшити масу машини, щоб знизити витрату енергії транспортним засобом.
Донька української співачки Олі Полякової, яка навчається в Музичному коледжі Берклі у США, українська співачка і блогерка Марія Полякова 17 липня в Instagram повідомила про заміжжя, передають Патріоти України. "Ну що, щойно побралися", – написала вона...
"Теорія "шести рукостискань" у сучасному світі вимірюється, напевно, сотнею репостів, кількома тегами й Google-перекладачем", - пише харківська журналістка Ганна Гін на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:. "В...