У конфронтації з усім світом: "РПЦ сама своїми руками знищує УПЦ МП", - Клімкін

За словами міністра, Московський патріархат копіює політику державної влади РФ.

Глава УПЦ МП Онуфрій та глава РПЦ Кирило. Ілюстрація:Волинь-нова

Російська православна церква власноруч маргіналізує УПЦ Московського патріархату і змушує її втекти від реальності. Про це написав міністр закордонних справ України Павло Клімкін, зазначають Патріоти України.

"РПЦ змушує УПЦ МП втікати від реальності, самоізолюватися й маргіналізуватися. РПЦ практично сама своїми руками знищує УПЦ МП", - написав урядовець. Він зазначив, що РПЦ копіює політику державної влади Росії, входячи у конфронтацію з усім світом. Російська церква взяла за приклад імперії, які розколюються зсередини.

"З огляду на традиційно сильні позиції та масштаб УПЦ МП, це дало б змогу її ієрархам (принаймні тим, які цього хочуть) справляти чи не вирішальний вплив на процес об’єднання, стати незамінним творцем нової Української церкви", - пише Клімкін.

Міністр також згадав слова патріарха Кирила про РПЦ як "острів свободи", зазначивши, що таке порівняння невдале, адже так в СРСР називали комуністичну Кубу.

"Як мені здається, не зовсім вдала метафора, адже так в СРСР називали комуністичну Кубу … Свобода від кого й від чого? Виходить, що від думки Вселенського патріархату, а це вже не що інше, як розкол", - додав Клімкін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Знайшли дірку і санкціях: РФ вдалося забезпечити американськими високотехнологічними деталями завод із випуску БПЛА іранського зразку - ISW

вівторок, 7 лютий 2023, 9:37

Росія спромоглася придбати компоненти для ударних безпілотників у США. В усьому виною неефективність західних санкцій проти Ірану та РФ. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни ISW. . Зазначається, що Росія та Іран просувають плани щ...

Кремлівський фюрер поспішає: Новий наступ Росії з різних напрямків сумнівний навіть для провоєнних росіян, - ISW

вівторок, 7 лютий 2023, 7:26

Російські окупанти поспішають розпочати повномасштабний наступ до того, поки в Україну не надійшла західна техніка. Однак самі ж загарбники мало вірять у те, що у них вийде досягнути цілі. Про це йдеться у щоденному звіті Інституту вивчення війни. Анал...