У кожній сім'ї на Донбасі своя трагедія. Багато сімей розколоті: дружина - за Україну, чоловік - проти - Жадан

Більше того, наголосив письменник, ситуація змінюється: хтось переглянув свою позицію в українську сторону, хтось, навпаки, перейшов до антиукраїнського табору.

Сергій Жадан. Фото:UkrStream.tv

У багатьох сім'ях на Донбасі свої трагедії через війну. Про це розповів відомий український письменник Сергій Жадан в інтерв'ю сайту Новое время, зазначають Патріоти України.

"У нас прийнято говорити про Донбас, окуповані та звільнені території в категоріях відсотків електоральної маси, настроїв, але мало хто думає про конкретних людей. Там у кожній сім'ї своя трагедія. Багато сімей розколоті: дружина - за Україну, чоловік - проти", - зазначив Жадан.

За його словами, в одному будинку, в одному під'їзді можуть жити люди з кардинально різними поглядами, які раніше були нерозлучними друзями, а тепер не розмовляють один з одним.

Більше того, наголосив Жадан, ситуація змінюється: хтось переглянув свою позицію в українську сторону, хтось, навпаки, перейшов до антиукраїнського табору.

"Це дуже болючий процес дуже індивідуальний. І навіть якщо припустити, що найближчим часом закінчиться активна збройна фаза, він нікуди не зникне. Це те, з чим нам далі доведеться жити і справлятися. Тут купа роботи для всіх нас — політиків, економістів, соціологів, священиків", - вважає Жадан.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Синхронному плаванню офіційно змінили назву

субота, 22 липень 2017, 21:30

​Конгрес Міжнародної федерації плавання (FINA) вирішив перейменувати синхронне плавання в артистичне. Голосування відбулося на конгресі організації в Будапешті. Там в ці дні триває чемпіонат світу з водних видів спорту, повідомляють Патріоти України з ...

Викрито підприємство, що допомагало бойовикам технічними засобами

субота, 22 липень 2017, 21:21

СБУ викрила підприємство, що співпрацювало з терористами "ЛНР" у проведенні оперативно-технічних заходів у районі АТО. Про це повідомив на брифінгу голова СБУ Василь Грицак у суботу, 22 липня, передають Патріоти України. "У той час, коли на Сході майже...